Znamení Vodnář


Vodnář 21.1.– 20.2.

Jásejte, tento rok patří vám, ale pozor ve své rozjařenosti, mohli byste totiž zbytečně zahodit něco cenného, čeho byste po vystřízvění mohli litovat, včetně vydání se na špatnou cestu z které byste se hůře dostávali. Jásat, ale střízlivě.
 

Hvězdy  jsou vám nakloněny, ale 2021 je  pro vás i zkouškou, protože dvě mocné planety se setkávají ve vašem znamení po celý rok. Vyřešte, vypořádejte se s minulostí, máte pro to dobré období, je to pro dobro vaše. Jupiter má nad vámi ochrannou ruku štěstěny, přitahuje vše dobré a Saturn vás tlačí do zodpovědnosti, akci, která vždy nemusí dopadnout dobře. Přitahujete lidi, že jste přátelský, ale nejen proto, dokážete vyslechnout i jste za určitých okolností zábavní. Problém máte v tom, že některým z vás vázne řeč, neumíte úplně komunikovat, tak jak to cítíte, tak se radši stáhne do sebe a pak to ve vás bublá.  Ti Vodnáři co máte sklon k úzkostem a hodně pokulhává sebevědomí, byste měli na tom zapracovat, nemuselo by to dopadnout dobře. Vyjádřete se, vyjádřete se a nic v sobě neduste.
 

Láska:                                                                                                                                  

Ve vztazích vsaďte na jistoty a stabilitu. Jakmile to ve vašem vztahu začne jiskřit, bude stačit pohlazení či pochvala za maličkost a vše se  vámi vrátí do starých kolejí. Pozor na druhou polovinu roku, může dojít ke krizi, musíte mluvit, mluvit a tím pročistíte, co máte, to vám pomůže k vašemu růstu. Některé bouřky tu nejsou pro zničení, ale pro projasnění a dobré ovzduší, ale nedávejte jim příčinu. Nezadaní mají zelenou po celý rok. Když počkáte a nebudete dělat unáhlené kroky, během podzimu zažijete doslova osudové zamilování.
 

Zdraví:                                                                                                                      

Nepodceňujte zdravotní prohlídky a nevyhýbejte se jim, v případné potížích to okamžitě řešte s lékařem. Pozor na oslabení vašeho těla, imunity, klouby způsobené v souvislosti se vztahy – žárlivost, pomluvy, závist, emoce, strach, nevyjádření se. Můžete jít na nějaký lékařský zákrok. Doporučuji hodně spánku, pobytu v přírodě a udělat si čas jen na sebe, odpočívat a nic neřešit ukvapeně.
 

Práce:   

Budete zvyšovat své ambice. V průběhu roku dostanete možnost seberealizace, využijte toho a nenechte se nikým, ničím odradit, máte velkou příležitost, tak ji nepromarněte. Odměna se nemusí dostavit ihned, ale vydržte, je pro vás připravena. Dejte si pozor na spolupráci i intriky a uzavírání smluv i když vám budou nadbíhat, může se to obrátit proti vám. Pracovně neztrácejte hlavu, jakmile začnete mít pocit, že za svou vykonanou práci nedostáváte adekvátní finanční odměnu, nebo je problém s nadřízenými, jednejte. Změna je pro vás přínosem.
 

Peníze: 

O peníze se nemusíte opět bát, ale máte se více o ně starat, zajímat. Umíte je vydělat, ale nedokážete je udržet, někdy to souvisí až s marnotratností. Jak rychle přišli, tak rychle odejdou, pozor na lehkomyslnost, mohla by vás dostat do dluhů a je to zbytečné. Můžete dostat zdánlivě dobrou nabídku na investici, pořádně si to prověřte i spekulace by vás mohly dostat na kolena. Dejte zde pozor na využívání druhých, ne každý kdo o ně požádá je tak hodně potřebuje nebo chce dobře investovat. Radši je investujte do svého bydlení, třeba vylepšení si svého obydlí, opravte dům, nebo kupte nějakou nemovitost nebo je vložte do cestování a svého osobního rozvoje. Konec roku vám přinese ovoce, které si dle zásluh zasloužíte, ale musíte si sami v některých případech o něj říci.