Znamení Váhy


Váhy 23.9. - 23.10.

Vyřešte si osobní vztahy, pro lepší svou budoucnost.  Co vydáváte, to dostáváte. Křídla lásky a pokora vás povedou, tak toho využijte.

 

Láska:

Hlavním titulem tohoto roku je oblast širší rodinná sféra, rodina, kde máte velké mezery, ať jsou to děti, sourozenci, rodiče, prarodiče, partneři, příbuzní. Máte možnost to řešit, pro ostatní, ale hlavně pro své dobro. Nemusíte se pořád omlouvat, vykupovat, stačí nechat prostor druhému a omluvit se, požádat o odpuštění i odpustit, omluvit se, bude se vám lépe žít, dýchat. Co jste zanedbali, nesnažte se to dohonit penězi, dárky, přemrštěnou láskou, která není stejně od srdce, ale z pocitu viny, dejte prostor komunikaci, ale vyhýbejte se emocím. Uvědomte si, že v životě není jen práce, ale že jsou důležité vztahy a pouta. Udělejte si čas na sebe a na manžela, partnera. Kupte si něco nového, co vám udělá radost, jeďte a dovolenou, nebo se běžte s přáteli pobavit, můžete tak potkat zajímavé lidi. Problémy v partnerství, před kterými jste zavírali oči, řešte, pak paprsky světla se k vám opět dostanou v podobě klidu. Mnoho partnerských vztahů projde zatěžkávací zkouškou, když to ustojíte, dojde k ozdravění a nastartování v jiné podobě, jinak rozchod. Doporučuji, nevzdávejte to hned a buďte trpělivý, v budoucnu se vám to vyplatí. Budete mít nabídky, ne vždy se bude jednat o vážný vztah, tak rozvažte co je důležitější, zda flirt, nebo to co jste ve vztahu už vybudovali. Jste-li v partnerském, mileneckém vztahu, který uměle udržujete, dojdete k rozhodnutí ho ukončit. Může to být bolestivé, ale udělejte to, dojdete pak ke spokojenosti. Nezadaným, osamoceným bude nyní přáno, ale není to zadarmo, musíte vyvinout úsilí, nesedět v koutě a čekat. Zamilovaní, máte nejkrásnější období, budujte si hnízdečko lásky, může přijít i žádost o ruku. Je velká pravděpodobnost těhotenství, ti co ještě nechtějí se stát rodiči, tak víte jak na to. 

 

Zdraví:

Když budete mít náročný rok ve vztazích, tak vypjaté stresové situace vás budou hodně vyčerpávat a to se odrazí na vašem celkovém zdraví, hlavně bederní páteři.  Doporučuji více mluvit s partnerem a osobami s kterými máte potíže. Přílišná pracovní vytíženost a náladovost vám také nepřispěje k dobrému zdraví. Navštivte lázně a tam se nechte hýčkat. Meditační hudba, večerní vínko vás také zklidní a dodá patřičnou energii. Více úsměvu vám také neuškodí i větší pohyb. Zaměřte se na své špatné návyky. Preventivní prohlídka u lékaře vám neuškodí, ale není se čeho obávat. Ti co budou mít endorfin z lásky, pozor na prochlazení. Pozor na trávicí systém, plynatost a nějaký zánět. Doporučuji prohlídku očí a udělat si čas na odpočinek, jinak vás čeká syndrom vyhoření.

 

Práce:

Čeká vás rušný rok. Potkáte zajímavé lidi a spolupráci neodmítejte. Týmová práce je vám darem a máte možnost se i seberealizovat. Ukažte naplno své schopnosti a odhoďte pasivitu. Dostanete zajímavé příležitostí, tak je nepromrhejte. Přijměte rady od druhých, to vám může pomoci. Můžete v práci vyniknout. Co jste si předsevzali, to začněte dělat, bude vás to naplňovat. Léto vám přinese vítr do plachet, třeba do nového projektu, nabídka na spolupráci atd., běžte do toho, přinese vám to radost. Vhodný rok pro podnikání, či změnu zaměstnání, nové projekty, postup v kariéře. Nevzdávejte to hned, když to nepůjde podle vašich představ, plánů, trpělivost a odvahu, to přinese pozitivní odvetu. Pracovně se nebudete nudit. V kolektivu můžete mít problémy, pro vaši výkonnost, ale závisti se nevyhnete. Nedejte na ostatní, své kvality znáte. Kdo hledá práci, vynaloží-li malé úsilí, tak se mu ji dostane. Nezapomeňte na duchovní život.

 

Peníze:

Peníze pro vás hodně znamenají. Dokážete je vydělat, ale neumíte je udržet. Myslete i na horší časy. V tomto roce vám bude finančně přáno, jen pozor na chamtivost a přílišné ostré vaše lokty, můžete tak přijít o báječné přátelé, spolupracovníky, nové známé, kteří vám v budoucnu mohou být prospěšní. Není pro vás dobré jít tak zvaně pře mrtvoly. Zvažte to. Také někoho obdarujte, ale ne něco za něco. Už v polovině roku se vám vrátí, jak jste pracovali. Chcete-li prodat nemovitost, stěhovat se, je to těžší doba, než loňský rok, ale nic není nemožné, budete muset vyvinout čtyřnásobné úsilí než v předeních létech. Hojnost ve finační sféře se nemusíte obávat, ale střídmost je vám doporučena.