Znamení Střelec


Střelec 23.11. - 21.12.

 

Vyřešte minulost, ať máte radost z přítomnosti. Vše se nedá vysvětlit rozumem. Urovnejte, co se dá urovnat a nebuďte zaslepeni svou pýchou, egem, sebestřetností. Přiznejte si své chyby. Omluvy, komunikace, pokora, trpělivost, přílišná horlivost na tom zapracujte, to vám přinese plody.

 

Láska:

Máte osobní kouzlo, charisma a tím přitahujete opačné pohlaví. Jste romantici, snílci, když chcete tak umíte to dát ve vztahu najevo. Do vínku vám byla dána přemíra citlivosti, emocí, sexu, rozumová stránka, ale někdy toto škodí. Hledáte rovnováhu, klid, ale sami si to svým jednáním nabouráváte a pak nevíte co je pravda a co si nalháváte. Nežijte v iluzi. Pro vaši družnou povahu si dávejte pozor, zbytečně se nezaplétejte, vede to k nedorozuměním a odcizením od partnera. Sex, pudy s vámi budou cloumat a zasáhnou i do pracovní sféry. V tomto roce můžete dořešit váš vztah, buď rozchod, nebo ho znova nastartovat. Záleží na vás a na vašem jednání, které byste si měli hlídat. Někdy zbytečně ve vztazích střílíte, naučte se krotit svůj temperament a koukněte se na vztah realisticky. Umíte se zamilovat bezhlavě, ale horší je pak vážný vztah udržet a milenecký vztah naopak ukončit. Pozor na více souběžných vztahů najednou. Jak zasejete, tak sklidíte. Zapracujte na vaší netrpělivosti, nerozhodnosti, neřešitelnosti a pak i ukvapenosti. Měli byste s partnerem jednat narovinu, říkat si pravdu a jít do hlubší přímé komunikace. Domácí zázemí není pro vás priorita, ale vztahy, které svým jednáním přetrháváte a sami se do klubka zamotáváte. Zda jste ve vztahu, který nefunguje, opusťte ho, bere vám to životní energii. Urovnejte, co se dá, vneste do vašeho chaosu řád, nebudete se cítit jako oběť. Jsou-li tam děti, urovnejte si vztahy s nimi, jste pod vládkyni Venuše a ta vám v tom bude nápomocná, do budoucna se vám to vyplatí. Budete navážkách, jak celkově se vztahy naložit. Pokud máte, nebo se vám v tomto roce dostane hlubšího, vážnějšího vztahu, budete muset svou hlavu, emoce krotit. Máte-li problém s rodiči, sourozenci, vyjasněte si, co vám vadí, pročistí se vám vztahy. Budete mít v tomto roce mnoho zvratů v osobním životě, tak i pracovně. Pokud nebydlíte s partnerem, sestěhujte se, zklidníte se a je to dobré pro váš zdravotní stav. Někdy si připadáte zraněni, neztrácejte naději. Jste děti štěstěny, ale neumíte s tím zacházet. Pozor na nechtěné těhotenství. Zbavte se špatných návyků a otevřeně se na sebe koukněte až do hlubin vašeho bytí, podstaty a to bez obalu a rozum potlačte. Dospělí smiřte se, propusťte své ublížení z dětství a ukažte, že jste krásné duše. Čeká vás krásný život, když to zvládnete.

 

Zdraví:

Energii budete mít na rozdávání, jen ji využijte tím správným směrem. Máte dar energie. Budete velmi aktivní a tím budete dělat riskantní činnosti, ale s tím je také spojena úrazovost, nebo drobné nehody. Upozorňuji na adrenalinové sporty, kde může dojít i na zlomeniny. Lékaři se nevyhnete. Životní styl, když není úplně v pořádku, tak se to odráží ve vašem zdravotním stavu a to třeba častým nachlazením krku, rýmou, střídáním nálad, alergiemi, infekcemi. Pozor na tlak, lymfatický systém, průdušky a návštěva očního lékaře vám neuškodí. Udělejte si čas na stravu a nejíst nárazově, nebo ve shonu, je to důležité, protože byste neměli zatěžovat žlučník, který je připraven vám to vrátit. Uvolněte proud emocím, psychice, ne násilností, ale duchovní činností, procházkou v přírodě, charitou, ne žádným dopingem jako jsou léky, káva, marihuana. Pozor na závislosti, které mohou v roce 2020 se projevit jako neřízená střela. Posilujte ducha i tělo, to je alfa i omega pro váš zdravotní stav, protože jste zdraví, jen sami si děláte problém. Přínosem jsou kurzy, semináře, meditace, vzdělávání, ale doporučuji i lenošení u televize, na zahradě, přečtení dobré knihy, dobré jídlo, odpočinek, sex nebrat jako utržení ze řetězu, ale jako ctnost a dar.

 

Práce:

Na začátku roku budete mít pocit, že všechno stagnuje, že se nemůžete hnout z místa, že se vám nedaří, protože vás čeká důležitá rozhodnutí. To se rychle změní. Otevírá se vám brána možností, tak toho využijte, nebude to napořád. Bude se vám celkem dařit po celý rok, jak vydáte, dáte, tak se vám bude vracet. Budete prací zavaleni už od března, že nebudete vědět co dřív. Snižte počet výstupů, pak bude vaše práce efektivnější. Hodně zvažujte, než něco podniknete. Plánům, změně zaměstnání, dejte vhodný směr, průběh k uskutečnění, máte na to vhodný rok, ale opatrnost je na místě, aby vám to někdo jiný nepřevzal, nezablokoval, znemožnil. Naučte se více mlčet. Pozitivní vztah, přístup k lidem, vám také dopomůže k vašemu cíli. Nové příležitosti, rozvoj se naskytnou, jak v kariérním postu, tak v podnikání, nebo najdete nové uplatnění. Dejte si pozor na smlouvy a na to co podepisujete. Úřední jednání vás neminou. Věnujte tomu větší pozornost, nenechávejte se uchlácholit dobrým příslibem, slovem, přátelstvím, dobrým chováním a přitažlivostí výjimečných lidí atd.. Bude na vás vyvíjen tlak, nenechte se zmást. Jednejte z rozmyslem, klidnou hlavou, snižte ego, nespěchávejte, nebuďte hr. Mohlo by to mít negativní důsledky i zklamání. Desetkrát měřte, jednou řežte a buďte v pokoře, pak se vám dostane odměny, kterou si za svou píli zasloužíte. Osobní rozvoj a obohacení vašeho Já, je také důležité, na to nezapomínejte. Máte rádi výzvy, tak hurá do nich.

 

Peníze:

Peníze umíte vydělat. V tomto roce si můžete polepšit, nebo také prodělat a mít z toho problémy, záleží na vaší opatrnosti se smlouvami, dohodami, jednání. Jinak peníze bude mít, nebo je rozmnožíte, ale nejsou všechno, to ani Moc. Investujte do duchovního života a tím se vám otevře cesta k poznání, že jsou tu i jiné důležité záležitosti, které vám obohatí život, vyřeší vaši minulost i pro pochopení. Důrazně upozorňuji, abyste nikomu nepůjčovali a hlídali si majetek, firmu, atd. jenž s někým vlastníte. Dejte pozor hlavně na prvé tři měsíce v začátku roku. Hrozí, že vás chce jen někdo využít, zneužít. Budete-li opatrní, vyhnete se tomu. Za svoji námahu a úsilí budete patřičně odměněni. V tomto roce se opravdu nemusíte obávat, že byste neměli dostatek financí, jen opět upozornění na smlouvy, investice. Vhodná doba na zakoupení vlastního bydlení, pozemku, investice, stěhování. koupě nového auta, rozšíření firmy, atd. jen si pečlivě vše promyslete. Nenechávejte to na druhých. Vyvarujte se hazardu, podvodům, sázkám a lidem s tím spojeným.