Znamení Štír


Štír 24.10. - 22.11.

 

Vyhýbejte se extrémům. Čeká vás plno zvratů. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Na to nezapomínejte a nepodceňujte duchovní život.                                                             

Láska:

Máte přehnané požadavky na vážné partnerství, nebo žijete v iluzi a nevíte, co vlastně chcete, také vás honí minulý ukončený vztah. Když slevíte, budete obdarováni velkou láskou, ale i samota vám prospěje, pročistíte si hlavu i srdce. Lpíte na věcech, které nejsou pro vztah důležitý. Na jaře si dejte pozor na spory, konflikty. Vyhledáváte psychicky slabší protějšky, někdy je to o pomoci, jindy k manipulaci, proto vaše vztahy nejsou rovnocenné, protože to přeroste a pak je to na opak a vy z toho máte problémy. Neodolatelné kouzlo máte pro druhé, ale ovládá vás sex, proto se nad tímto jednáním zamyslete i nad vaší sobeckostí, egoismem, tím si zbytečně děláte problémy ve svazku. Jste citliví, chápající, hloubaví, nenechávejte se strhnout a zaplést do zbytečných problémů, vyvarujte se toho. Pozor abyste nepřišli o domov, nedá se nahradit krátkým poblázněním, chtíčem, tak to vše rozumě zvažte, než začnete akci. Hýčkejte svého stálého partnera, zaslouží si to za vaše zálety. Do tajemství dobrého vztahu spadá také kvalitně strávený společný čas, tak se tím řiďte a přijde kouzlo. Pro zadané přichází období přílivu nového souznění, nalezení se, nové vášně. Zda bydlíte odděleně s partnerem, vyřešte společné bydlení v tomto roce, přinese vám to klid, překonání překážek a posune vás to ve vztahu dál. Na konci roku může přijít i žádost o ruku. Pozor, aby vás nebylo o jednoho více. Měli byste zapracovat na svých emocích, trpělivosti a i vyslechnout druhé, může vám to být k užitku, to je cesta ik cíli ve všech oblastech vašeho života.

 

Zdraví:

Tento rok máte zelenou, budete sršet vitalitou, ale nebuďte jak utrženi ze řetězu, mohlo by se to zvrtnout. Nepřetěžujte svůj organismus. Jste-li nemocni, zlepší se váš zdravotní stav, hvězdy jsou vám nakloněny, jen věřte a něco pro i pro uzdravení konejte. Pozor na pohlavní orgány, lymfatický systém, krev, krční páteř, máte sklon i k drobným úrazům. Nepotlačujte své emoční rozpoložení, to se může projevit pak v zánětech. Řád a kvalitní spánek budou pro vás lékem, jak na duši, tak na těle. Najděte si nějaký sport, kam můžete dávat vaší energii a přinese vám to potěšení. Nezanedbejte dovolenou, cestování přinese vám to druhý dech. V některých případech nepodceňujte návštěvu u lékaře.

 

Práce:

Nebuďte líní, nespoléhejte se na druhé, ale sami na sebe. Tento rok je pracovně pro vás důležitý. Vyviňte aktivitu, vyplatí se vám. Využijte svůj šarm a schopnosti pracovně. Máte možnost zrealizovat vaše nápady, plány, být úspěšní. Trpělivost, klid a rozvaha vám pomohou dojít k cíli. V zaměstnání, podnikání nebo nemáte-li práci, dojde ke změně. Budete dělat důležité rozhodnutí a bude na vaší volbě, kudy se vydáte, ale zde nechte působit rozum, nikoli city. Intriky vás budou nadále provázet. Přátelé vám budou nápomocni ve vaší kariéře, jak v podnikání, v zaměstnání i nalezení nové práce, ale nejdůležitější podměty musí vycházet od vás. 2020 je vhodný pro vylepšení si pozice v pracovním procesu či osamostatnění se. Na pracovišti budete mít drobné neshody, protože máte problém se podřizovat a nemáte rádi, když se vám někdo plete do vaší činnosti, chcete si to udělat po svém. Dobrá rada a poslušnost je někdy více, než urputnost, domýšlivost. Nic není konečné.

 

Peníze:

Finanční situace se vám bude vylepšovat, ale buďte opatrní, jak s tím naložíte, abyste udělali správné rozhodnutí. Jaro vám připraví neočekávané výdaje, ale to vás přiměje s penězi nehazardovat. Máte-li problémy s financemi, neumíte s nimi zacházet, hospodařit, máte tento rok se to naučit. Když je máte, utrácíte, když je nemáte, jdete do depresí. Vaše přijmi a výdaje se naučte mít pod kontrolou, to je pro vás výzva. Nebuďte lehkovážní, dejte si pozor, na to co podepisujete, buďte v tom ostražití. Dobrá doba na investice i pro prodej nemovitosti, či umáznutí nějakého dluhu, vrácení půjčky. Blaho máte na dosah, tak hodně štěstí.