Znamení Ryby


Ryby 21.2.–20.3.

Pro ryby byl opravdu těžký rok 2020, co si z něj odnesete za ponaučení, co jste s pílí, až urputnou dřinou vykonali to se vám v roce 2021 vrátí. Celkově se pomalu bude vše urovnávat.
Do vašeho života přicházejí změny a poselství, disponujete velkým elánem, objevte neobjevené. Čeká vás šťastné a příznivé období. Pozor však na idealismus, zvýšení ega, nečestné jednání, pak by realita mohla být tvrdá a to se týká práce, financí a vztahů. Dopad by mohl být těžkopádný.
Tento rok se však musíte naučit chovat diplomaticky, hlavně co se týče vašich činů a slov. Rozviňte své koníčky, zájmy ty vám pomohou dobít energii.

 

Láska:                                                            

V této oblasti to bude pomalejší. Jste-li zadaní, pozor na rozvod. Dětem také věnujte více pozornosti.  Začátek roku budete v klidném období. Necháte věcem volný průběh. Máte-li partnera, manžela projeví se majetnické sklony, že budete chtít opět utéci, rozvést, odejít, ale pak zjistíte, že ten druhý je pro vás prozatím to nej. Měli byste pracovat na vašem vztahu, rozvíjet ho a být nad věcí. Jste-li zadaní, vezměte svého partnera do přírody, třeba i s potomky, sblíží vás to a můžete předejít problémům. Jste-li nezadaní, odhoďte stud, plachost, samotářství a pokavaď to situace dovolí, vyjděte ven do společnosti, můžete tam potkat tu pravou. Když se zamilujete tento rok, tak vám láska vydrží, protože bude upřímná. Nezadaní máte přízniví rok pro nový vztah, uzavření sňatku, těhotenství, porod. Zamyslete se i nad vztahy k druhým lidem, váš život bude tak jednoduší.

 

Zdraví:

Budete v dobré kondici, pokud si nastavíte režim k pravidelnému cvičení a nevyhnutelností je relaxovat. Předpokladem také pro vaše zdraví je kvalitní spánek. Rok 2021 se ponese ve znamení rychlosti a spousty nových možností a myšlenek. Vy jako klidné rybí povahy, však máte své vlastní pomalejší životní tempo, které nezbytně potřebujete pro vlastní vnitřní pohodu. Nenechejte se vystresovat a postupujte v životě klidně a s rozvahou, vyhněte se zbytečně hektickým situacím, které vás kvůli vaší velké citlivosti velice fyzicky vyčerpávají a to až do zlosti. Klidná a rozvážná mysl je zároveň zaručeným způsobem, jak předejít zbytečným rizikům třeba v podobě úrazů. Zároveň vás však hvězdy vybízí, ať dáte šanci novinkám, ať už ve vašem jídelníčku, nová dieta, výživové doplňky, nové informace o tom, jak ještě lépe o sebe pečovat. Všechny tyto informace se však vyplatí si ověřit ze spolehlivých zdrojů dřív, než tomu věnujete energií, ať vaše snažení není zbytečné. Zároveň se ovšem nebojte snít, protože právě sny o lepším životě jsou prvním krokem k tomu, jak je proměnit v realitu.

 

Práce:

Některé ryby budou měnit zaměstnání, nebo se pouštět do kreativních projektů, to jim přinese úspěch, je to dobrý rok pro změnu, rozšíření v té dané oblasti, činnosti i za cenu kompromisu. Máte sny, plány v pracovní oblasti, tak se nebojte a začněte je uskutečňovat, konat, prosazovat sebe, máte příhodnou dobu, ale pozor, držte se reality, aby vaše úsilí nešlo vniveč i se ztrátou. Tvrdá práce vás nemine, ani v tomto roce, ale přinese vám to finanční uspokojení. Musíte si více věřit, úspěch na vás čeká. Kdo je nezaměstnaný, dostane nabídku, vezměte ji i když se vám nebude zdát dost zajímává, přinese vám postup. Do konce roku máte ohodnocení a přidáno. Víc věřte vašim schopnostem. Máte dobou intuici, tak na ní dejte. V zaměstnání, podnikání se vám dostane šance, využijte toho. Problémy se projeví se spolupracovníky, nadřízenými a pozor na závist, učte se úctě k druhému i když nemá takové výkony jako vy.Některé ryby co plují ve lžích, intrikách, podvodech, vás doženou v tomto roce a začnou mít pomalý nástup na tvrdý dopad, ale můžete tomu předejít, když začnete věci urovnávat, čestně jednat, nemanipulovat, než se zamotávat do sítí nečestnosti, chamtivosti, atd.. Uvědomte si, že tak dlouho se chodí po tenkém ledě, až jednoho dne praskne a vy se propadnete. Těžko se z toho celého dostává. Vzdělávejte se, učte se novým věcem, získávejte, rozšiřujte vědomosti, vyplatí se vám to, na lenost v tomto roce pro vás není čas. Nezapomínejte při své vytíženosti na relaxaci a rodinu.

 

Peníze:

V tomto roce si po loňském roce opravdu vydechnete po finanční stránce. Čekají vás klidnější časy, ale nenechte se uchlácholit, vaše doba ještě nenastala, musíte bojovat dále, ale půjde to lehčeji. Máte nové nápady a inspiraci. Vaše planeta Neptun vám přináší úlevu, ale nenechte se uchlácholit. Jupiter vám nabízí nové příležitosti a Mars pomůže dokončit úspěšně, co jste započali v projektech. Máte čas pro hlubší poznání nahlédnout do své duše, více rozjímat, meditovat, naučit se více vnímat, ale také být ostražití v podnikání vůči druhým, kteří by vás mohli přivést do maléru, protože máte celkově sklony a ne vždy vaším zapříčiněním k podvodům. Přestaňte se stýkat s jedinci, kteří vám berou energii, nebo se pohybují na hraně zákona, či vás i do toho i zatahují, nebo jsou duchovně nečistí. Jakoby vyspějete, protože si uvědomíte, než mít špatné lidi, známé kolem sebe, bude lepší nemít žádné, proto se vám zúží váš okruh známých. Je čas na dořešení starých věcí. Budete více inklinovat k duchovnímu životu, naukám. Bude, vám umožněno ne jeden duchovní zážitek, že rozum na to bude krátký, ale záleží na vás.
Investujte a to za cenu nějaké hypotéky, půjčky, zadluženosti, ale držte se při zemi. V průběhu roku je možnost opět stěhování, které by vám přineslo radost, lepší budoucnost. Celkové zlepšení finanční stránky, ale je to za oběť, že budete opět v tomto roce pracovití, ale to vám přinese lepší budoucnost. Budete mít mnoho zajímavých setkání s lidmi, kteří ovlivní vaše další počínání. Pozor na podvodné jednání, vše si důkladně promyslete a nejednejte zbrkle. Máte- li nějaký dluh, nebojte se ho umořit. Udělejte si investici také do sebe, kupte si nové auto, nebo nové oblečení, šaty, nebo něco do bytu, jeďte na dovolenou, dojděte si na masáž. Hojnost se vás i přes překážky drží, ale buďte ve střehu, abyste byli připraveni do budoucnosti. Udělejte něco, co vám udělá radost a nelpěte na penězích, ale s rozmyslem ne s marnotratností.