Znamení Rak


Rak 22.6.–22.7.

Vezměte svůj život do svých rukou, brány se vám otevírají, vesmír je vám nakloněn, tak toho využijte a nefňukejte, ale konejte. Máte na to.

 

Láska:

2020 máte důležité období pro partnerské vztahy, uzavřete navždy minulost a to ve všem co vás trápí, sílu na to máte. Zvládnete to vyřešit, ale neváhejte, řešte. Pomůže vám to překonat všechny krize. Můžete se pohybovat vpřed nebo vzad, to záleží jen na vás. Ukažte svému partnerovi, co doopravdy chcete. Otevřete se mu. Buďte, více aktivnější, komunikativnější. Nepotlačujte, neskrývejte, co vás trápí a vyjádřete se, ale i vy koukněte na partnera, co pro vás dělá. Prospěje to vašemu vztahu i vaší psychice. Jinak může dojít ke krizi. Atmosféra domácího krbu je pro vás důležitá a to i pro celou rodinu. Jak se cítíte vy, tak druzí kolem vás. Dokážete chránit, pečovat, ale vše se odvíjí, jak vy se cítíte a to může v partnerství dělat překážky. Vaše potomci potřebují harmonickou zdravou rodinu. Pozor pro zadané, dostanete nabídku na vztah, ale není to nic pro vás, držte se toho, co máte. Koncem roku by pro mnohé raky, mohl být smutný, beznadějný. Mohlo by dojít i k rozpadu vztahu, ale nic si z toho nedělejte. Jednou slunce svítí, jednou nesvítí, nic není konečné. Nezadaní máte problémy se zamilovat, nesledujte, dodejte si odvahu k akci, vylezte ze samoty a hupněte do vztahu. Je to pro vás výzva. 

 

Zdraví:

Máte od andělů dvakrát tak větší výstrahu než v předešlém roce. Zapracujte na svém sebevědomí a neuzavírat se světu a druhým lidem. Jste velmi citlivý. Nenechte se ovládat svými emocemi, strachem. Melancholie a chmurné nálady vám ke zdraví také nepřidají a tím si ohrožujete fyzické tělo. Vaše znamení je lapač špatných myšlenek, jak vašich, tak převzatých. Jste milováni, tak si nedělejte problém, tam kde není. Pozor na energetické využívání a na trávicí, zažívací systém, žaludek, metabolismus. Upravte si jídelníček, zařaďte tam více rýže, luštěnin a někdy je třeba i dieta. Najdete si nějaký koníček, třeba plavání. Vyvážená strava, pohyb, dostatečný spánek, vám pomohou ze stresů a nepohody. Nedělejte si hlavu, že přiberete, pohybem, cvičením to dáte dolů. Udělejte všechno pro váš osobní rozvoj, ale zahrňte tam i pohyb a společenské návštěvy, budoucnost vám to vrátí. Cestování, lehká turistika, pohyb, ale i stěhování, vám prospěje. Změny proveďte spontánně.

 

Práce:

Zde budete ve svém živlu. V práci si upevníte pozici, ale zapracujte na své organizaci, brzdí vás dost často prokrastinece. S autoritou máte problém ji uznat, ale zároveň ji obdivujete, proto buďte ve střehu na zneužívání. Nadřízení budou mít snahu vám naložit tolik práce, že pak to nebudete stíhat. Nenakládejte na sebe více, než můžete zvládnout, pak by mohli vznikat z toho krize. V podnikání si dejte pozor na šibeniční termíny a s kým chcete uzavírat kontrakty. Otevírají se vám nové pracovní příležitosti, povýšení, podnikaní, vrácení se do práce, získání nových kontaktů, neváhejte a chyťte svou příležitost. Někdy je lépe mlčet a neustupovat, ale stát si za svým. Zachovejte chladnou hlavu a pak budete odměněny vítězstvím. Jste vskutku tvořiví a pracovití, tak ukažte své dovednosti a vylezte ven, ať jste vidět, nebezpečí je zažehnuto. Dráždí vás nespravedlnost, ta může být vaší překážkou, sebeovládáním dosáhnete více. Pozor na přetíženost, z toho je nepozornost a z toho maléry. Potřebujete také odpočinek. 

 

Peníze:

Finanční stabilita a štěstí, pro ty co pracují. Máte možnost si vydělat více než v předešlém roce, ale je potřeba nastavit disciplínu a dodržovat ji, k tomu používejte trpělivost, abyste dosáhli výsledků a tím svého peněžního ohodnocení za vaši práci. Výstraha pro vás, nikomu nepůjčujte, protože vaše dobrotivé srdce může naletět a utrpěli byste ztrátu. Ženy v domácnosti si najděte nějaký malý přivýdělek, i když to nepotřebujete, udělá vám to radost. Některým rakům, kteří finančně strádají se musí o svůj výdělek zasloužit a ne jen nadávat, ale konat.