Znamení Panna


Panna 23.8. - 22.9.

Nechte roztát zášť, ukřivděnost a jděte vlastní cestou, visí nad vámi Damokův meč. Máte na víc, tak se nehrabte pořád v tom, co vás snižuje a jděte si za svými ideály, cílem. Máte na to, vyšší vůle je vám nyní nakloněna více, než jindy.

 

Láska:

Čekají vás výzvy. Bojujte, konejte, uzavřete, smiřte se, ukončete minulost, osvoboďte se od starých věcí, tím získáte zpět sebevědomí a to přispěje k rozkvětu ve všech oblastech vašeho života. Otevřete se druhým a oni se otevřou vám. Je to pro vás výzva. Oheň lásky ve vás dřímá, ale bojíte se to najevo, pro vaše dřívější zklamání a špatné chování mužského pohlaví. Pokud jste ve vztahu, který vám dlouhodobě nevyhovujte, ukončete ho, abyste z toho vyšli se vztyčenou hlavou, i když možná pošramocenými city, ale to se brzy zahojí. Máte příležitost začít nový život. Neupínejte se k něčemu, co už ztratilo kouzlo a co vám ani nestálo, nestojí za to, vztyčte hlavu a uvidíte, že je kolem hodně lidí kteří si vás budou vážit a brát jací doopravdy jste. Nic nezůstává stát, vše je v pohybu, jste svázáni závazky, minulostí, tak ty řetězy uvolněte, přetrhejte. Vyvarujte se vašim vrtochům, hlavně majetnictví, závislosti na partnerovi, pak jste citově zeslabení. Vy to zvládnete, nepotřebujete berličky. 2020 je pro vás vztahové příjemný. Ti co mají dlouhodobější svazek, ho budou upevňovat. Zamilovanost a vzájemná přitažlivost, podpora druhého může vyústit těhotenstvím, zásnubami, sňatkem. Nemáte-li partnera, nebo bude rozchod, nemalomyslňte, radujte se. Nechte roztát ledy lásky a projevte vaši vášeň, křehkost, ale buďte obezřetnější komu svou lásku, city, náklonnost dáváte, aby vás osidla iluze nepohltili a vy až prohlédnete, nebyli zklamaní, zraněni. Nespěchejte, riskujte, vztah je pro vás připravený, ale pozor na výběr.

 

Zdraví:

Do vínku je vám v tomto roce dána dobrá kondice a energie na rozdávání. Chystáte-li se na nějakou operaci, léčení je to vhodný rok, kdy se rychle z toho uzdravíte, nebesa jsou vám nakloněni. Klíčem k vašemu zdraví je psychická rovnováha a nastolení dobré životosprávy. Zařaďte do jídelníčku více zeleniny, ovoce, vitamíny a ořechy s medem. Při vašich zkouškách životem, nervového vypětí si dejte pozor na závislosti, kterých se nebude snadné zbavit, ať je to partner, práce, jídlo, drogy, alkohol atd.. Po této stránce máte nad sebou ochranu andělů, proto máte-li nějakou závislost, je vhodná doba se z ní dostat, využijte toho, protože v dalším roce to bude těžší a s problémy. Pozor na psychiku, nedostatek sebevědomí. Nepřipouštějte si tolik negativní situace a snažte se je spíše obrátit ve váš prospěch, protože tím se pak dostavují problémy, které se promítají do vašeho zdraví. Velmi se v tomto směru pozorujete a pak si nemoc můžete přivolat. Pozor na zánětlivá onemocnění, infekce, oslabený imunitní systém a pohybový aparát. Pročistěte celkově tělo, udělejte si detox. Doporučuji nastolit si režim. Cesty do zahraničí vám také prospějí, ale i obyčejný venkov, les.

 

Práce:

Do práce se budete vrhat s nadšením, horlivě, ale pozor na vaši vytrvalost, abyste neztratili rychle dech. Začátek roku budete mít více možností, jak se budete ubírat pracovně dále, možná změna práce, rozšíření dosavadní pracovní činnosti. Na začátku roku některé panny budou mít pocit, že se vám nedaří, jak byte si přáli, ale už v únoru se dostaví malá štěstěna, která pomalu bude růst. Těm co se zaměstnání nedostane, prospěje vám vzít brigádu i na nějaký čas, pak odměnou vám bude, že práci dostanete, ale někdy musíte i něco opětovat. Máte smysl pro samostatnost, jste dříči, jste bystří, precizní, máte nadání ve spoustě věcech, to jsou přednosti pro hledání nové práce, nebo při postupu v současné práci, podnikání. Jen se nebát a jít do toho naplno. Váš úspěch brzdí nedostatečná komunikace s lidmi, přezíravost, minulost, přísnost, strachy. V práci dejte pozor na emoce, snažte se je dostat pod kontrolu, tím uvolníte napjatou atmosféru. Využijte vaši intuici, komu můžete důvěřovat a komu nikoli, buďte obezřetnější. Nedokážete bouchnout do stolu a říci ne, tím si také komplikujete svůj život a pak se nevyhnete stresovým situacím i zbytečným konfliktům jak v práci, tak hlavně doma, kde pak nestíháte domácnost. Soustřeďte energii na dosažení vašich ambic, pak profesní cíl vás nemine. Investujte do vzdělání, do sebe, do svého duševního rozvoje a klidu duše. Dostane se vám nějakého zajímavého úkolu, práce. Budete ohodnoceni, dle vašich zásluh a tím je spojený finanční obnos.

 

Peníze:

Začátek roku vám budou chybět, možná se i zadlužíte, ale nemějte obavy, jaro je vám přinese. Umíte je vydělat, přesto se vám peněz pořád nedostává. Naučte si o ně i říci a pak s nimi zodpovědně hospodařit, pak se vám pokladnice naplní, kterou můžete po rozvaze zúročit ve větší věci. Je čas také si uspořádat záležitosti ohledně domova a to přestěhováním, nebo vyplacením, i byť částečného dluhu, nebo koupě vlastního bydlení, nejlepší čas od května do října. Je to krok k novému nadechnutí. Jaro vám přinese plodnost ve financích Peníze vás neopustí, kutálejí se k vám i nadále, ale jednejte ohledně nich s rozvahou. Rozvedení konečně dosáhnou příjmu od ex partnerů. Nemáte-li zaměstnání, zažádejte o podporu, dostanete ji. Nic nezkazíte, když srdcem odpustíte těm, co vás zklamali, ale nemusíte se stavět do role oběti, ba naopak ciťte se jako vítězi, pak vám bude naděleno dle vašeho konání. Přeji hodně úspěchů dosažení vaší finanční stability, zasloužíte si to. Aga