Znamení Lev


Lev 23.7.–22.8.

Sluneční zář, jas dávejte, kde je potřeba a neplýtvejte s ní. Nenechte se využívat. Řiďte se sami sebou, energii na to máte. Zamyšlení se nad sebou, meditace, vám také prospěje, andílci. 

 

Láska:

V lásce máte požehnáno od Boha Hospodina a od Slunce, Vesmíru. Čeká vás rok plný lásky a pohody, pozor abyste si ji sami nezkazili, svou váhavostí, podezíravostí, Poslouchejte své srdce a intuici. Važte si toho, co máte, dejte partnerovi příležitost, aby vám ukázal, za co si ho máte vážit, milovat. Ukončete rozhodování, s kým máte být, uleví se vám. Vaše místo je u toho, kdo vám dává zázemí, stabilitu pro vaši podnikavou osobu. Zadaní pozor na flirt, nestojí to zato. Některé lvíčci dostanou nabídku k sňatku. Venuše přeje všem jak zadaným, tak nezadaným a ti najdou spřízněnou duši, velkou lásku, ale musíte ji jít naproti. Může se vám vrátit vyhaslá láska. Neseďte doma, bavte se, choďte do společnosti, poznávejte nové lidi, ale nezapomínejte také na svůj duchovní růst a domov. V citové oblasti se hodně hlídáte, abyste nedali najevo, co cítíte a nebyli zranitelní. Jste silní, máte energii, tak není se čeho obávat. Někteří nezadaní prožijí romantický vztah, užijte si ho, i kdyby byl na krátko. V tomto roce určitě sami nebudete. Nebojte se experimentovat v sexu, ale nepřehánět to. Ti co mají rodinu, věnujte se ji více. V manželství, ve partnerství může dojít k občasnému výkyvu, hádkám, snažte se najít kompromis, to vyvolává oboustranné ego a nikomu to neprospívá. Dejte si do pořádku celkově vztahy a to i s rodiči, sourozenci, dětmi je na to příznivý rok. Jste v roce LÁSKY to ve všech směrech, ale Boží ochranu potřebujete. Pozor na pesimismus, psychickou nevyrovnanost, ale vaše zářivá energii to opět prosluní.

 

Zdraví:

V lednu je čas pro vás na odpočinek, protože loňský rok byl pro vás pracovně vyčerpávající, i když přínosný. To bude nadále pokračovat, za cenu ještě s větším nasazením, ale i s radostí. Máte dostatek obrovské síly, energie, která vám v loni někdy byla odebírána a to může nastat i letos, tak si ji chraňte. Pozor na energetické upíry. Potřebujete oddych a to vy nemáte, pak jste přetíženi, unaveni, vyčerpáni a dostavují se bolesti zad, otékání nohou, nespavost, špatná životospráva, deprimovanost, emoce, přehnaná citlivost, ztráta životního elánu. Pozor může dojít ke zdravotním komplikacím, zvyšte větší důraz na vaši zdravotní stránku, proto podstupte preventivně zdravotní prohlídky, posilujte imunitní systém, je to deficit i do budoucnosti. Pozor na drobné úrazy a závislosti. Hlídejte si pitný režim. Pozor na výkyvy v chování psychice a změn nálad, to jsou příčiny z vašeho velkého stresového zatížení, úsměv, smích i slzy a pohyb vám to pomůžou překonat. Doporučuji hodně pít, spát a nezapomínat na odpočinek. Hýčkejte se v podobě masáží, relaxace. Jeďte na dovolenou, nejlépe k moři, nebo alespoň přes víkend do lázní, nebo si dopřejte pobyt v přírodě, sport, cvičení to vše vám přinese opět rovnováhu a sílu. Jen tak vás nic neskolí, opatrnosti nikdy není však na zbyt, tak se hlídejte, ale zase to moc nepřehánějte. Jinak máte pevný kořínek.

 

Práce:

V roce 2020 byste měli pokračovat, co jste v minulém roce začali, bude se vám dařit, nebo můžete změnit pracoviště, oblast podnikání, nebo rozvinout dosavadní činnost. Čekají vás změny k dobrému, ale nebezpečí číhá ve vaší ukvapenosti. Překážky, které vám budou kladeny do cesty, zdoláte a přinese vám to radost. Nezaměstnaní najdou práci. Práce bude pro vás potěšením, máte elán. Jste inspirací pro druhé. Dejte si však pozor na využívání vaší píle jinými lidmi i na ty co se tváří jako přátelé, pomocníci, mohou vám i podlézat, ale pod touto rouškou se skrývá závist, nenávist, soupeření, kradení energie, proto buďte opatrní, koho si pustíte do osobní zóny. Máte možnost si rozšířit vzdělání a to i třeba kurzy. V první polovině roku budete dřít, ale tím budete posilovat své pozice, nenechte se svést z cesty, nářky druhých, či názory, běžte si po své cestě a nenechte se zrazovat druhými. V první polovině roku vás čeká důležitý kontakt do zahraničí, vezměte ho, i když vám nebude zprvu připadat zajímavý, ono se to v průběhu roku rozvine a přinese vám mnoho pozitivního. Celý rok bude pro vás pracovně náročný. Na začátku února plánujte, protože pak bude pracovní nástup. Čekají vás zajímavá setkání, ale udržujte to v pracovní rovině, nebo přátelské. Jste výborný organizátoři a máte tvůrčí schopnosti, při tom jste racionální, zodpovědní, svědomití, máte všechny atributy pro samostatnou činnost, nebo podnikání. Nebojte se spolupráce s druhými lidmi, přinese vám to užitek, ale obezřetnost a výběr neponechávejte náhodě. Upoutáte pozornost lidí, tak si to nekažte, někdy svou domýšlivostí a přehnanými požadavky, protože tito lidé vám mohou pomoci k vašemu postupu. Ukažte co ve vás doopravdy je a co umíte. Máte to ve vlastních rukou.

 

Peníze:

Velké pracovní nasazení a tím odvedené spousty dobré práce, to si zaslouží finanční odměnu. Vy ji dostanete, podle svých zásluh, ale ne vždy za vynaložené úsilí je ohodnoceno, jak si zasloužíte, ale nevzdávejte to. Finančního růstu se vám dostane. Pozor na závist od druhých. Rozdělte je, část dejte na zlepšení vašeho životního stylu, života, nezapomeňte na zábavu, odpočinek, osobní růst. Další část ponechte na horší časy. Mate-li nějaké závazky, můžete některé i uhradit, nebo umořit. Máte-li v úmyslu nějakých investic, vhodná doba je od květen, důkladně si to promyslete a právně to ošetřete. Vyhněte se hazardu a spekulacím. Máte dobrý vztah k penízům, jsou pro vás prostředek, nikoli hamounství. Umíte podarovat, půjčit. Zde doporučuji být ostražití, protože těžko je budete dostávat zpět, jen si zbytečně přiděláte problémy. Když půjčit, tak vše opět právně ošetřit. Nemáte finance zadarmo, ale za vaši zaslouženou píli a proto si je zasloužíte. Jen nezapomeňte na charitu, protože máte dar hojnosti a za to děkujte Bohu Hospodinovi.