Znamení Kozoroh


Kozoroh 22.12. - 20.1.

Láska:

Nezadaným bude dopřáno, ale neskákejte bezhlavě do jakéhokoli vztahu. Trpělivost přináší užitek. Perspektivní nový vztah může v následujícím roce vyústit ve svatební obřad. Nejideálnější doba na seznámení bude v období, kdy je lásky čas a pak v srpnu, listopadu. Celkově byste měli přehodnotit vztah k lidem a nemanipulovat, mohlo by se vám to vymstít. Budete muset řešit problémy i na pracovišti, nebo s obchodními partnery. Pozor na milostné pletky v těchto vodách. Máte-li trvalý vztah, bude v roce 2019 v ohrožení, budete mít s protějškem krizi. Měli byste si více všímat druhého partnera a dát mu najevo, jak je pro vás důležitý. Partner bude o vás bojovat, ale jak káže zákon karmy (příčiny a následky) si bude muset nést na svých bedrech. Neřiďte se pudem (sexem), ale rozumem, hlavou. Udělejte si pořádek ve vztazích s vlastními rodiči i s rodiči svého protějšku.

Zdraví:

Běžte se třeba proběhnout na vzduch, vaše tělo potřebuje fyzickou aktivitu, než brát nějaké léky, protože vaše tělo má dostatek energie, jen v psychice budete mít výkyvy z větší části způsobené únavou, nervozitou, stresem. Pozor na bolesti hlavy. Spánek, vzduch vám pomůžou k relaxaci, regeneraci, uklidnění a k pozitivním myšlenkám, protože pak si oslabujete tělo a hrozí nemoci. Nějaké drobné finance budete muset vynaložit na lékaře. Doporučuji, běžte na nějaký koncert, do sauny, nebo jeďte o prázdninách k moři, na hory s celou rodinou a nemáte-li partnera tak i sami.

Práce:

Zaměstnavatelé, obchodní partneři vědí, že jste spolehlivý a schopní. Jste ve znamení podnikání, tak toho využijte, ukažte, co umíte. V tomto roce dostanete lukrativní nabídku, tak si na ni počkejte, bude-li to ve slabém období, což je začátek roku, tak to protahujte, vyplatí se vám to. Dostanete možnost pracovního růstu v nynějším zaměstnání, bude vám umožněno více se realizovat. Zdokonalováním sebe, třeba samoučením, nebo kurzy se vám zhodnotí v další vaší životní etapě. Nejlepší období bude květen, říjen, prosinec, ale i celý rok máte přízniví, jen to musíte přijímat s rozvahou. Pozor na okolí, budete pod palbou závisti.

Peníze:

Věřte ve vaše finanční bohatství a také ho dostanete. Za plody svého úsilí dobře vykonané práce se vám dostane dostatečné odměny, ale někdy je třeba si oni i říci, nebo se připomenou. Čeká vás milé překvapení v penězích a to i v podobě daru, máte z toho radost, protože si můžete zvelebit své bydlení, koupit nové auto. Poděkujte Bohu, svému Andělu a tomu kdo vás obdaruje. Nezapomeňte na charitu.