Znamení Býk


Býk 21.4.–21.5.

 

Pozor na falešnou spokojenost, letargii, která vás může přivést do úzkých. Máte velké šance objevit, co je to osobní štěstí, šance, zázrak, otevírá se vám svět možností, ale nic není zadarmo a stabilní. Bojujte, ale poctivě bez marnivosti, hrabivosti. Dej a bude ti dáno, ale musí to být bez záměru návratnosti. Je to pro vás výzva, tak se jí chopte.

 

 

Láska:

Chcete mít vše pod kontrolou, ale někdy to nejde a vy se s tím pak špatně vyrovnáváte a máte z toho lustraci. Doplácí na to okolí, ale hlavně vy. Uvolněte páru, neduste v sobě nahromaděné emoce, které můžou vyústit v deprese, až agresi, radši si promluvte o vašem vztahu, který se nevyvíjí zrovna ve váš prospěch. Pro soužití s partnerem doporučuji více komunikace a pochopení toho druhého, tím se dá předejít zbytečným konfliktům, rozvodu. Komunikace je někdy více, než duševní trýznění, vaše ego tím nebude dotčeno, ba naopak dáte druhému najevo, že je ve vás více a že dokážete i sklonit hlavu, tím můžete zachránit váš vztah. Pozor na okolí, které vám nepřejí a mohou vám našeptávat špatná rozhodnutí, dejte na vaši hlavu a srdce. Máte-li mimomanželský vztah, dejte si velký pozor, protože i ta nejbližší duše vás může v tomto směru zradit. Pro nezadané je rok 2020 příležitost k seznámení a to hlavně na jaře a na podzim, jen musíte vyvinout aktivitu, ale pak na protějšek nespěchejte. Máte-li začínající vztah, může se rozvinout ve velkou lásku, ale dle výběr nového partnera, protože můžete být i velmi zklamáni. Tento rok je pro vás příležitostí si dát do pořádku vztahy s rodinou, když jste rozvedení, s vašimi rodiči, sourozenci, s lidmi. Požádejte o odpuštění. Je to rok pro početí potomků.

 

Zdraví:

Máte dobrý základ, ale moc se na to nespoléhejte, zdraví vás letos potrápí i se ztrátou síly. Zaměřte se na Váš životní styl, nad tím se zamyslete. Pozor na záda, kyčle, krevní obraz, gynekologické problémy, prostatu, psychickou vyčerpanost. Neuzavírejte se do sebe, ventilační kanál najdete ve sportovní aktivitě, nebo alespoň ve vycházkách, ne do práce, ale do přírody, tím se zbavíte nahromaděného napětí. Každý drobný poranění, ani štípnutí hmyzem, nepodceňujte. Lékaře navštivte pro prevenci a váš klid. Pozor na únavu.

 

Práce:

Začátek roku je pro vás velmi plodný a vhodný na řešení pracovních záležitostí, uzavření starých věcí a pustit se do nových. Zorganizujte si váš čas a určete si priority. Zúročíte, co jste započali, ale musíte být vytrvalí, pak se dostaví i úspěch, ale nebude to lehké. Důvěřujte si a nenechte se svést z cesty. Jste schopní, tak to využijte, ale nic není zadarmo. Máte stěžejný rok při budování si nového postu. Poznáte nové lidi a ti vám budou ku prospěchu pracovním. Možnost spolupráce se zahraničím.Přijdou vám do cesty osudový lidi.  Pozor na vaše ego, protože při vašem vzestupu vám bude růst a to by vás mohlo dostat na pomyslný vrchol. Hlídejte si svou prudkost, podrážděnost. Vyvarujte se konfliktním zbytečným situacím, kdy si spíše škodíte.

 

Peníze:

Do jara budete mít hojnost, proto myslete i na horší časy, ať se zbytečně nedostanete do problému, po této zkoušce se vám opět bude dařit dle vašich zásluh. Konec roku se vám dostane další odměny za vaši vytrvalost v práci, ale mějte finanční stránku po celý rok pod kontrolou. Investujte, rozšiřujte, realizujte, ale pozor na unáhlená rozhodnutí. Buďte opatrní, realističtí, zůstaňte nohama na zemi, ať nejste pak zbytečně zklamaný. Dostanete další pracovní nabídky, které budou důležitý pro další vaši výdělečnou činnost, ale dejte pozor na smlouvy, objednávky, podvody. Dávejte si pozor na nadřízené, nebo s kým obchodujete, mohou vás tito lidé velmi potrápit. Peníze vám přicházejí, ale utíkají vám pod rukama, zamyslete se nad tím.