Znamení Blíženci


Blíženci 22.5.–21.6.

 

 

Duchovní sféra vás vyzívá k prohloubení, k otevření vašich schopností, k nové životní cestě, na žárlivosti. Odpusťte sobě i ostatním, bude se vám lépe dýchat.

 

 

Láska:

Tajné přání může být konečně vyslyšeno už na začátku roku, ale nejpříznivější období je v létě, ale musíte sami vyslat energii, pak nezůstanete sami. Tak si vezměte něco sexy, změňte parfém i novému imič se nebraňte. Partner už možná krouží kolem vás. Rozhlédněte se. Je čas nebýt sami. Máte šťastné období najít životního partnera. Máte nad sebou Amora i bohyni lásky Venuši, proto můžete řešit dost srdcové záležitosti, ale i šíp lásky, může být otrávený, nebo se necháte ovlivnit názorem druhých a proto vztah nemusí být dlouhodobý. Dejte na své myšlenky a pocity. Ve společnosti budete zářit, samota není váš kamarád. Ti co jsou zadaní, věnujte se více partnerovi, rodině a práci si neberte domů, není to všechno, rodina je vám bezpečným přístavem a můžete se na ni spolehnout. Podzim uklidnění vztahů v příbuzenstvu, nebo po rozvodu. Konec roku si dejte pozor na hádky, nepříjemnosti a rozkol, rozchod a to ze zbytečně ukvapeného rozhodnutí a impulzivnosti. Jednejte s rozvahou, máte možnost si zvolit svou cestu. Zapracujte na žárlivosti, podezíravosti a nechat věcem volný průchod.

 

Zdraví:

Máte spousty energie, ale přepínání a nedostatek spánku, bude mít za následek vyčerpanost, což může vést k melancholii, depresím. Nepřeceňujte své síly. Nutností je relaxace, meditace, rozvoj duchovního života. Nebraňte se jízdě na kole, nebo práce na zahradě, či toulky po lese, odpočinku – ba dokonce lelkování. Nezapomeňte na preventivní prohlídky u lékaře a to jakéhokoli typu, ty jsou vstupem pro váš zdravotní stav do budoucnosti. Pozor na nachlazení, hlavně na oblast krku, průdušek, pohybový aparát. V létě doporučuji si zajet k moři, to vám dobije baterky a během roku navštivte odborného maséra, jak pro tělo, tak pro duši. Udržujte si kondici, předejdete spousty problémům a hlavně vám velmi prospěje.

Práce:

Vezměte odpovědnost sami za sebe do svých rukou. Uvědomte si, co vlastně chcete a tam se zaměřte. V podnikání se zaměřte na trvalé hodnoty a vyhněte se chaotickému jednání, že zvládnete deset věcí najednou, protože se práce na vás pohrne. Nezvládnete to. Dobře placené práce si važte a mějte ji jako prostředek k dosažení jakéhokoli cíle.. Změna v zaměstnání je možná, ale není nutná. Udělejte si čas na sebevzdělání, cokoli nyní získáte, naučíte se, to vám bude k dobru pro další roky. V zaměstnání, v podnikání pocítíte závist, netoleranci a můžete se dostat i do konfliktu. Nenechte si tím ovlivnit psychiku, vaši výkonnost a v konečném důsledku dejte tomu řád nebo udělejte změny, ale vše s rozvahou. Dodejte si odvahy, zlepšíte si pozici. Budete mít nové lepší příležitosti. Zahoďte obavy, vše vyřešíte k dobrému konci, když budete poslouchat svojí intuici a nebudete dělat ukvapené závěry. Práce není všechno, neschovávejte se za ní a projevte se, jací jste. Duchovní život vám bude šlapat na paty, tak využijte toho, ne vždy vám bude dáván tento dar.

 

Peníze:

Když budete mít pracovní záležitosti uspořádané, dostaví se úspěch. V předchozích třech letech se vám financí nedostávalo i přestože jste je vydělávali, naopak vám utíkali a zásoby se tenčili. Nyní se vám dostává změn a to v každém případě směrem nahoru, proto si vytvořte nějakou rezervu. Dokážete peníze vydělat, ale pozor na unáhlená rozhodnutí a hlavně v podnikání, tam byste měli být opatrnější, ale to neznamená, že byste měli pořád přešlapovat na místě. Konejte. Investujte do vašich vlastních schopností. Prosaďte vaše plány, úspěch i peníze čekají na vás. Budete mít nabídky i ze zahraničí, chopte se jich, jsou pro vás velkou příležitostí a to i třeba v podobě studia, krátkodobé smlouvou. Doporučuji, udělejte to, neváhejte, budete mít z toho radost a v budoucnu pochopíte, že to byla správná volba. Peníze pro vás nejsou vším, což je krásná vlastnost, ale jsou potřeba, tak nyní máte možnost, využijte toho, ne každý rok bude k vám tak štědrý. Konec roku vám přinese zvýšenou úrodu za vaši práci.