Znamení Beran


Beran 21.3.–20.4.

 

Nebojte se udělat změny, pustit se do výzvy, které vás neminou, čeká vás pozitivní odměna.  Je to váš rok, tak do toho, štěstí vám je nakloněno, ale pozor na pýchu. 


Láska:

Nezadaní Berani, máte šanci najít spřízněnou duši a ti co už vztah mají, plánováním do budoucnosti se nevyhnete. Vztahy se celkově posunou dál. Láska by vás měla obklopovat všude. Pozor na milostné avantýry, těm se vyhněte, jsou pro vás nebezpečné. Ti co jsou ve vztahu, okořeňte ho dobrým sexem, zažehněte znova oheň, tím uvolníte i páru, kterou máte v sobě nahromaděnou. Rodiče, děti sedněte si spolu a vyposlechněte se vzájemně. Potřebujete to. Čeká vás stěhování, nebo úprava domova.

 

Zdraví:

Začátek roku využijte k odpočinku pro nabrání síly, protože v březnu už pojedete na plný plyn. Celý rok budete velmi vytíženi a stres, psychické vypětí, úzkostné stavy vás neminou. Měli byste se pozastavit nad svými stravovacími návyky i spánkovým režimem. Zdravotním potížím se nevyhnete. Jak se ke své tělesné schránce chováte, to vše se odráží pak na vašem zdraví. Rýmě, nastydnutí, prochlazení, problémy v kloubech a páteří se nevyhnete. Lékařské doporučení nepodceňujte. V hodná doba na operace, které jste odkládali. Dopřávejte si hýčkání v relaxačním centrum, fyzická aktivita a trocha shození váhy vám také prospěje.

 

Práce:

Pozor na březen, budete vyčerpáni, ale nevzdávejte to. Do čeho se pustíte v tomto roce s chutí, bude se vám dařit, ale trpělivost v některých záležitostech budete potřebovat. Pozor i na neklid a unáhlená rozhodnutí. Nové příležitosti, možnosti, uplatnění, ambice, postup, uznání, vzdělání se dostaví, využijte pro vaši další budoucnost. Změna práce, prostředí vám prospěje, udělejte ten krok, neváhejte. Chcete-li podnikat, změnit zaměstnání, tak duben, květen červen je nejpříznivější a to i pro nezaměstnané, kdy se naskytnou nabídky, které budou pro vás dobré. Na nedostatek práce si nebudete moci stěžovat po celý rok. Změňte, dokončete co máte rozdělané, v příštím roce to nebudete mít tak jednoduché. Nabízejí se vám pracovní příležitosti, dary, tak je využijte, je to váš rok vzestupu. 

 

Peníze:

Bude se vám dařit. Zlepší se vaše finanční situace díky úspěchům ve vašem pracovním nasazení. Je vhodná doba na nákup vlastního bydlení, nebo zkrášlení si domova, investici, ale pozor na ukvapená rozhodnutí, abyste o nějaké peníze zbytečně nepřišli. Dořešení, uhrazení celého, nebo částečného dluhu, závazků vzniklých z vašich předešlých let. Klíčem k úspěchu je odvaha, průbojnost a důslednost.