Služby


 Objednávejte se registrací, přihláškou zde na webu, nebo na agakartarka@seznam.cz nebo volejte tel. 721 570 333.

 

 

 

V co nejkradší možné době Vám odpovíme, ozveme se, abychom dohodli termín, nebo ho potvrdili.

 

Výklad, služby, akce - semináře, atd. mohou začít okamžitě po dohodě, ale to až po připsání smluvené, dané částky, která se týká hlavně výkladů, konzultací atd. na účet 107-9720800277/0100  do VS uvádějte poslední dvě čísla vašeho telefonu, nebo číslici, která vám bude přidělena a to pro identifikaci. Děkujeme. 

 

EXORCISMUS  který provádím je za pomocí samotného Hospodina a duchovní magie. Konám ho vymítáním nebo vyháněním ďábla, satana, zlé síly, nečisté síly, zlé duchy, poltergeist, temnotu v různých formách, které může vzejít i z prokletí, uřknutí, uhranutí i rituálu, který byl špatně proveden, atd. a to v jakékoli podobě zla, ovládající zvířata, lidi. Věk, postavení, atd. nerozhoduje, mohou to být i zátěže z minulých životů, vázané k současnému životu. Někdy se to děje z vlastního přičinění, nebo za přičinění druhé osoby v tomto současném životě. Může být způsobeno i bez přičinění kohokoli, to když se nabourá ve velkém množství energie př. drogy, alkohol, cestování v astrálu atd., nebo je oslabena energie nezpůsobená přímo vámi př. nemoc, duševní velké napětí, psychické nezvladatelné problémy, atd., nebo někdo když se s nižší energií narodí a pak tělo i duše se nedokážou bránit – pří. děti, zvířata atd..

Cena dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.

 

•  KONSTELACE OSOBNÍ MAGIÍ za účasti jednoho klienta

 ♦ Provádím za pomocí média, nebo na frekvenci jiného vnímání a to za pomoci Vyšší vůle Hospodina. Může se stát že souvislosti budou i z minulých životů, nebo se dozvíte o své budoucnosti. Vy dostanete   jakékoli informace buď sami, nebo přes medium.  

 

60 minut až 120 minut. Cena dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.  

 

Konstelace magií je uspořádání, otevření, zprostředkování, nahlédnutí, uvědomění si, očištění, pochopení, pokora, LÁSKA, poznání pravdy, uvolnění emocí i ukázání cesty, jak z daného problému, jak situaci řešit, jak dosáhnout svého cíle, jak změnit danou situaci v které se nacházíte nekomfortně, atd., ale i přispívá k rozvoji Vaší vlastní osobnosti. Je to individuální záležitost, každý dostane co dostat má. Zázraky se dějí, ale ne sami od sebe, tak hurá do toho, ať najdete proud spokojeného života.

 

•  VÝKLAD KARET - telefonicky na číslo 721 570 333 za běžný tarif

při registraci (použijte tlačítko výše) zvýhodněná cena

15 minut  1.400,- Kč
30 minut  1.800,- Kč  
60 minut  2.500,- Kč   
                                                

•  VÝKLAD KARET s numerologií - telefonicky na číslo 721 570 333 za běžný tarif 

  při registraci (použijte tlačítko výše) zvýhodněná cena   

                      30 minut  2.100,- Kč
                      60 minut  2.800,- Kč


 

•  REGRESE – PROGRESE MAGIÍ vhled do změny života a osudu skrze karmu

♦  Jedinečná příležitost, jak změnit program svého chování a tím si zlepšit, tvořit svůj vlastní Život.

 

Cílem je klientovi otevřít vědomí a poté nahlédnout do podvědomí, s možností do nadvědomí a pomoc mu dosáhnout, pochopit, zlepšit, pročistit, něco o co usiluje a to vždy na jeho úrovni, které mu brání mít partnera, mít harmonickou rodinu, mít finance, být úspěšný, zvýšit si úspěch, zlepšit si zdraví, být zdraví, proč nemá energii, proč je alkoholik, proč bere drogy atd.. Projevy mohou být z přítomnosti, tak z minulosti v tomto životě, tak i z minulých životů, tak i vhledy do budoucnosti. Klient může prožít znovu prenatární stav, může vidět do budoucnosti, může se mu dostat vědění, dle kam až mu to dovolí jeho JÁ, nebo VYŠŠÍ VŮLE.

            Zde pracuji jen s jedním klientem.   
          60 minut až 180 minut    

 Cena dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.  Na vhled je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz , nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji). Po přijetí Vaší objednávky, se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo Váš  potvrdili  z objednávky.

 

•  Aromaterapie - bioléčebný proces magií                                                       

Olejíčky pro Vás připravuji “na míru - originál”. Oleje jsou na přírodní bázi a každý má svou specifickou vůni, energií. Touto terapeutickou metodou léčení využívám účinků esenciálních olejů s modlitbou, ke kterým přidávám i byliny a to pro zlepšení celkového zdraví jak těla, duše, mysli, včetně působení na meridiány - energetické dráhy, které proudí tělem. Nefunkční meridián může způsobit neplodnost, emoční nestabilitu či frigiditu, emoční labilitu, koktavost, psychické problémy, únavu atd. a tím narušit fyzickou i psychickou pohodu.


Aromaterapie bioléčebným procesem magií je vhodná i na oblast virů, bakterií a pomáhá při borelióze.  Blahodárný účinek olejů s bylinami může působit i na hormony a jiné chemické látky, které zprostředkovávají přenos informací v těle, mozku.

 

Službu můžete využít osobně a k tomu lze přidat klidovou léčivou masáž, nebo můžete provádět v  soukromí vašeho domova.

 

Ceny dle objednané služby, ale klient bude dopředu o ceně srozuměn.

Přeji, aby pro Vás byly oleje s bylinami, vašimi pomocníky.

 

•  Nalezení a rušení geopatogenních zón. Odvedení duší - duše - nejlépe ke světlu. Odstranění, očištění od negativních energií, prokletí, osvobození od zla, temnoty, temných osob, bytostí, energetických upírů. Zrušení očarování, uřknutí, KLETBY, jak z minulých životů, tak ze současnosti, včetně partnerských, rodinných, vazeb. Očištění, čištění lidí, dětí, zvířat, rostlin, věcí, domů, pozemků, prostor, domova, kanceláře, firem, atd..  

 

 ♦ Rituály, obřady, aumulety připravuji dle potřeby na aktuální téma, problém.   

Nezaručuji, že budete bohové, ale zaručuji, že se vám změní život k lepšímu. Budete moci možná uskutečnit své plány. Uzdravit sebe, prostředí, vydělat více peněz, být úspěšnější, urovnat rodinné konflikty, rozvod, úmrtí. Vyřešit možná deprese, únavu, nespavost, stres, neúspěšnost firmy, nezaměstnanost, psychické problémy, atd. Tak hurá do toho, ať dílo je hotovo a daří se.

 

♦  Očista od prokletí, uřknutí, kletby atd. – je to vyřknuté a konané záměrně zlo, nebo prováděné záměrně zlo v rituálech, někdy může být děláno se záměrem dobra, ale provedení může být od temnot (př. Získání partnera, který je zadaný a ještě horší když má děti. Dobro je, že chci muže, kterého miluji, ale zlo, že chci odtrhnout muže od rodiny s dětmi a jsem příčina toho, že muž chce od své rodiny s dětmi odejít, kuli mě a nemá ten vztah dořešený.)                                         

♦  Vysvěcení magií konám očištění, vysvobozuji, vyvazuji, odvádím, odstraňuji od negativních energií, od astrálních entit, od nočních útoků, od duší zemřelých lidí, od prokletí, od kletby rodinné i osobní, od démonů, od zla, od očarování, od negativního čarování, od uřknutí, od uhranutí atd.. i k jiným ochranným aktivitám včetně věcí a to posvátnými úkony.                                                  

♦  Žehnání magií provádím obřadem s prosbou, modlitbou, který pomáhá ve všech oblastech života (pro prosperitu osobní i firemní, vyřešení exekuce, získání práce, peníze, vystudovat, dobře prodat nemovitost, zdraví celkově, ale třeba i před operací, v nemoci, odchodu těla, odvedení duše ke světlu, ochranu, zpečetění, sňatek, partnerství, úrodu, lásku, člověka, zvířete, věcí, osvícení, prozření, probuzení, atd.. Provádím většinou po vysvěcení magií, ale může být konáno ŽEHNÁNÍ MAGIÍ samostatně. Žehnání vytvoří barieru proti novému vstupu zla a je ochrana proti zlu v jakékoli podobě. Zároveň přivádí dobro a dobrou energii a když je tak se tímto úkonem posiluje i někdy zpečeťuje.                                                            

Atributy jsou podobné, ale rozdíly mají, a to i v provedení samotné činnosti.

 

 Ceny dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.

• Některé úkony provádím osobně v místě, nebo na Praze 1, nebo je povedu (třeba ve skupině),  Některá služba vám může být připravena a zaslána emailem, kterou pak vy sami uskutečníte. Amulety doporučím, poradím, připravím, požehnám. V některých případech je nutný osobní odběr.

                                     

•  KONZULTACE telefonicky na číslo 721 570 333 za běžný tarif

při registraci (použijte tlačítko výše) zvýhodněná cena, řešení jakéhokoli problému

 30 minut   2.500,- Kč
 60 minut   3.500,- Kč

 

•  OSOBNÍ KONZULTACE BEZ VÝKLADU 

Cena dle náročnosti a času, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.

 

•  VÝKLAD KARET + osobní konzultace při osobním setkání 

Cena dle náročnosti a času, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.

 

•  VÝKLAD KARET - při osobním setkání

Cena dle náročnosti a času, ale klient bude dopředu o ní srozuměn. 

 

♦  Výklad karet je individuálním spojovacím článkem mezi duchovní sférou (kartářem, prostředníkem, atd.) a Vámi, který umožňuje, dá, Vašemu životu nový směr, otevře nový pohled. Ujistí Vás, že nejste sami a pomoc přichází právě včas. Nemusí se jednat jen o peníze, lásku, zdraví, rodinu, úspěch, zaměstnání, studium. Karty Vám pomůžou řešit různé Vaše životní situace. Jen Vy sami musíte udělat ten počátek - zavolat a tím dát tu prvopočáteční energii, implus ke změně.

 

•  NUMEROLOGIE  - připravte si datum narození, pro přesnost i čas porodu, ale není nutné. Při řešení, nebo informace o dalších osobách, tak jejich nacionále.

 15 minut  1.500,- Kč
 30 minut 2.500,- Kč

 

•  REGRESE ŽENY - těhotenství, neplodnost, potrat

♦ Regrese – Progrese uvolňující pomocí magie, je pro ženy v prenatálním a perinatálním období, které si dítě přejí, ale i pro ty co z nějakého důvodu váhají, zda si mají budoucí dítě nechat, nebo jen ze zvědavosti a mít neopakovatelný zážitek.

♦ Regrese - Progrese pomocí magie pro ženy, které nemohou otěhotnět, mají potraty jak samovolné, tak uměle vyvolávané, nebo se rozhodují zda si plod dítě nechají.

 

Zde pracuji jen s jednou klientkou.

Cena dle poskytnuté služby, ale klientka bude dopředu o ní srozuměna.

 

•  KONSTELACE MAGIÍ VE SKUPINĚ při čtyřech lidech a více

Cena dle náročnosti a času, ale dopředu budete o ní srozuměny. 

♦ Konstelace skupinové, také rodinné, partnerské, podnikové, atd. je za účasti více osob (buď z jednotlivých osob, nebo skupin), kdy po magickém krátkém rituálu vám pomohou ukázat, pročistit, pochopit, otevřít, pocítit souvislosti jak z minulosti, přítomnosti, která bude mít vliv jak na přítomnost, tak i na budoucnost a tím si zlepšit vztahy, finance, zdraví, partnerství, práci, jak vyvést firmu z dluhů, zachránit si manželství, zlepšení výkon ve firmě, naučit se ve firmě komunikovat a to ze svého daného postavení, řešení sexuálního zneužívání a obtěžování, problémy s firmou, jak s rozvodem, atd.

 

•  LÉČITELSTVÍ  už jen po dohodě a zde si vyhrazuji právo, dle svého uvážení si říci o výši odměny, protože léčím i zdarma. Objednat se můžete telefonicky 721 570 333, nebo nejlépe emailem agakartarka@seznam.cz a zde můžete popsat Vaše trápení, abych mohla předem modlitbou prosit o Vaši žádost, ale není to nutné.

 

•  SLUŽBY zde neuvedené - ceny dohodou (př. návštěva u nemocného, návštěva s konzultací ve vašem domově atd.)

 

•  AKCE, WORKSHOPY, SEMINÁŘE, PŘEDNÁŠKY

Cílem akcí, workshopů, seminářů, přednášek je abyste se mohli rozvíjet, být silný, pomoci Vám, být mezi lidmi, kteří jsou také hledajícími, nebo jen být mezi báječnými lidmi a to VY jste všichni a abyste mohli tvořit a milovat svůj jedinečný Život, který je Dar.

 

Na akcích, seminářích se mohou podílet KOLEGYNĚ: jóga, šamanismus, šamanské léčení, výklad karet, reiki, skupinová konstelace, body koučink, léčení a uvolňování stresů pomocí hudby a tance.

Ceny najdete vždy u konkrétní pořádané akce, semináře, služby,  nebo jsou dohodou atd..., určují je organizátoři, v některých případech i lektoři.

 

Po přijetí Vaší přihlášky, registace se Vám v co nejkratší době ozveme, abychom dohodli termín nebo potvrdili Váš z objednávky. Pak teprve zaplatíte celou částku, nebo zálohu na účet, která bude dohodnuta předem a to na účet  107- 9720800277/0100 do VS uvádějte datum služby, nebo číslo, které vám bude přiděleno, pro identifikaci. 
 

Záleží jen a jen na Vašem rozhodnutí!!!

 

Mé služby, vyjma těch, kde je třeba osobní návštěva, semináře, konstelace ve skupině atd. provádím na Václavském nám. Praha 1, nebo určeném místě v potvrzené přihlášce.

 

Po připsání platby na účet, budete v co nejkratší době kontaktováni a dozvíte se přesnou adresu Václavského nám., je to z důvodu, abych každému klientovi zaručila soukromí a klid. Ti co mne navštívili a budou-li se domáhati kontaktu se mnou bez objednání, nebudou přijmutí. Děkuji za pochopení.

 

Můj Čas je zde vymezený, a že si ho vážím, proto většina mých služeb je zpoplatněna. Nemohu pomoci všem, nemohu spasit svět, protože nejsem Spasitel, nemohu dělat duchovní záležitosti, které jsou rozporu s mým svědomí a vírou v Boha, ale mám tu MOC Vám, když vy sami budete chtít, Vám podat klíč, abyste mohli pootevřít a vidět, kam se máte vydat, na jakou cestu se dát. Pomoc Vám. Připravit Vás na možná zklamání, těžkosti, prohry, bolesti, které vás čekají a které můžete změnit, tím že budete hledat řešení. Ukázat zrcadlo, že jsme všichni potřební a milováni a máme zde každý svou důležitou roli, úlohu k tvorbě Boží energie. Je to na Vás...

 

Tím, že budete na sobě pracovat, tím zlepšíte hlavně život sobě, ale i druhým a tím si můžete zlepšit karmický kruh nynější, ale i ten budoucí. Pozitivní myšlenka je báječná, ale nestačí, musí dojít k činu.

 

Jsem tu, ale ne pro každého, jen pro ty co chtějí a hledají.

 

Upozorňuji, že veškeré výklady, vhledy, rady, čarování, léčení atd. jsou z hlediska osudu, karmy, magie a dalších duchovních cest, nevědeckým poznáním, slouží k duchovnímu rozvoji. Nenahrazují odbornou lékařskou péči, na kterou má každý nárok ze zákona. Ne vždy může být vše pozitivní. Klient získané informace nepochopí, převrátí, vytrhne z kontextu atd., ale je to jen Vaše rozhodnutí a to je správné, jak v kladném tak i záporném. Přeji Aloha.

 

Udělením souhlasu v přihláškách, formulářích o poskytnutí osobních údajů ke zpracování. Ochrana osobních údajů a GDPR. Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem poskytované služby. Tyto osobní údaje budou zpracovávány po dobu 5 let od přihlášení do přihlášky. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním dopisu, emailu. Zpět vzetí souhlasu bude mít za následek vymazání údajů z databáze. Plní své povinnosti dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 679/2016 o Ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „GDPR“). Důsledně si ctíme a chráníme vaše soukromí. Vaše osobní údaje, které nám poskytnete ve formuláři, budeme používat výhradně v souvislosti s poskytováním služeb, jež si od nás vyžádáte.  Souhlas kdykoli můžete zrušit, emailem.