Rituály magií

Rituály magií

pro všechny a na všechno


Nabízím novou službu RITUÁLY, které mohou být za určitých podmínek i po telefonu.

AMULETY s posvěcením, žehnáním, ale mohou to být i vaše artefakty, kterým tímto aktem se dodá potřebné.  

 

Rituály jsou připravovány pro danou záležitost, jak pro ochranu, tak pro posílení, atd.. Provádím za mé osobní přítomnosti, nebo s mojí účastí na telefonu při samotném úkonu, nebo klient - žadatel, provedete rituál sami dle mnou připraveného návodu.

 

Rituálů máme mnoho a někdy jsou součástí naší existence i našeho každodenního života, děláme je vědomě, či nevědomě, automaticky a to příklad -  v podobě čištění pravidelně zubů, pití kávy, oblékání, cvičení atd.

 

Rituály magií jsou vyššího významu a praktikovali, věřili vně už naši předchůdci, které jim pomáhaly k dosažení cíle, nebo odstranění překážek, jako dnes, jen víra byla tehdy silnější.

 

Rituály magií jsou určeny pro všechny, ale ne všem se dostane toho co žádají, protože je konáno ve vyšší vibrační síle a jeli, bude-li to v rozporu s energií dobra, cíle, účelu a Bohem Hospodinem, nebude učiněno, konáno. Úspěch rituálu magií závisí také na samotném žadateli/žadatelích a to projevem vaší energie.  

 

Můžete těmi to praktikami učinit změnu ve svém životě, tak i v životě druhých, nebo si ověřit, že to funguje.

 

Rituál vám může pomoc k navrácení partnera, odvrácení rozvodu či rozchodu, zlepšení si finanční stránky, nalezení práce, vypořádání se s karmickými i osudovými zátěžemi, před lidmi kteří vám berou energii, k jakékoli ochraně, zlepšení zdravotního stavu včetně deprese, únavy, urovnání rodinných problémů, pozvednutí firmy, atd. a také v rozloučení s člověkem zemřelým i zvířecím miláčkem, někdy i s odvedením do světla.

 

Poradím i s amulety, zda jsou pro vás vhodné či nikoli. Děkuji za důvěru Aga

 

       Nic není nemožné jen, učiňte ten krok, začněte konat a tím měnit.


Cena dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.
   

Objednat se můžete emailem agakartarka@seznam.cz nebo telefonicky 721 570 333.