ritualy Rituály magií

Rituály magií

pro všechny a na všechno


 

Rituál vám může pomoc k navrácení partnera, odvrácení rozvodu či rozchodu, zlepšení si finanční stránky, nalezení práce, vypořádání se s karmickými i osudovými zátěžemi, před lidmi kteří vám berou energii, k jakékoli ochraně, zlepšení zdravotního stavu včetně deprese, únavy, urovnání rodinných problémů, pozvednutí firmy, atd. a také v rozloučení s člověkem zemřelým i zvířecím miláčkem, někdy i s odvedením do světla.

 

Rituál může být konán za mé osobní přítomnosti, nebo s mojí účastí na telefonu při samotném úkonu, nebo klient provede sám dle daného návodu.

 

Poradím i s amulety, zda jsou pro vás vhodné či nikoli.

 

Rituálů máme mnoho a někdy jsou součástí naší existence i našeho každodenního života, že je děláme vědomě, či nevědomě, automaticky a to příklad -  v podobě čištění pravidelně zubů, pití kávy, oblékání, cvičení atd. Záleží také jak k tomu přistupuje ona osoba, která tuto činnost provádí.
 

Rituály magií jsou vyššího významu a praktikovali, věřili vně už naši předchůdci, které jim pomáhaly k dosažení cíle, nebo odstranění překážek. Rituály magií jsou záležitostí žadatele/žadatelů a konatele/konatelů. Jsou určeny pro všechny, ale ne všem se dostane toho co žádají, protože je konáno ve vyšší vibrační síle a jeli, bude-li to v rozporu s energií dobra, cíle, účelu a Bohem Hospodinem, nebude učiněno, konáno. Můžete těmi to praktikami učinit změnu ve svém životě, tak i v životě druhých, nebo si ověřit, že to funguje. Úspěch rituálu magií závisí také na samotném žadateli/žadatelích a to projevem úcty, víry, vděku, důvěry a lásky.  

 

       Nic není nemožné jen, učiňte ten krok, začněte konat a tím měnit.


Cena dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.
   

  • Objednat se můžete emailem agakartarka@seznam.cz nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji).