Rituály magií


pro všechny a na všechno

Nabízím novou službu RITUÁLY. 

AMULETY s posvěcením, žehnáním, ale mohou to být i vaše artefakty, kterým tímto aktem se dodá potřebné.  

 

Rituálů máme mnoho a někdy jsou součástí naší existence i našeho každodenního života, děláme je vědomě, či nevědomě, automaticky a to příklad - v podobě čištění pravidelně zubů pití čaje, kávy, oblékání, cvičení atd.

 

Rituály magií připravuji pro danou záležitost. Pomůžou vás ochránit, posílit, atd.,  ale i změnit tok událostí. Těmito praktikami můžete udělat, dosáhnout změny ve svém životě i u druhých, nebo si ověřit, že to funguje.

 

Rituál vám může být nápomocen k navrácení partnera, odvrácení rozvodu či rozchodu, zlepšení finanční stránky, nalezení práce, zlepšení zdravotního stavu včetně deprese, únavy, ochranou před jakoukoli temnotou včetně ,,energetických upírů - lidmi", pozvednutí firmy atd., ale i pro rozloučení se zemřelým člověkem či zvířecím miláčkem, někdy i s odvedením jejich duše do SVĚTLA.

 

Rituály magií jsou určeny pro všechny, ale ne všem se dostane toho co žádají, protože je konáno ve vyšší vibrační síle a jeli, bude-li to v rozporu s energií dobra, cíle, účelu a Bohem Hospodinem, nebude učiněno, konáno. Úspěch rituálu magií závisí také na samotném žadateli/žadatelích a to projevem vaší energie.

 

Klient - žadatel provedete rituál sám dle mého připraveného návodu, nebo můžete využít mou účast. 

 

Rituály magií jsou vyššího významu a praktikovali, věřili vně už naši předchůdci, které jim pomáhaly k dosažení cíle, nebo odstranění překážek, jako dnes, jen víra byla tehdy silnější.

 

Poradím i s amulety, zda jsou pro vás vhodné či nikoli a požehnám, očistím vám je.

 

Nic není nemožné jen, učiňte ten krok, začněte konat a tím měnit. Děkuji za důvěru Aga


Cena dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.
   

Objednat se můžete emailem agakartarka@seznam.cz nebo telefonicky 721 570 333.