Odvádění duší zemřelých


 
Odvádění duší zemřelých lidí, zvířátek

 

Odvádění duší zemřelých lidí i zvířátek ke světlu - Bohu, konám za pomocí samotného Hospodina, Ježíše Krista a Ducha svatého.

 

Když to jejich duše dovolí a chtějí, tak vám předám od nich vzkazy i možnost napojení na ně.

 

Je možné také využít služeb média, ale za předpokladu že to sama duše dovolí.

 

Když hmotné tělo umřelo a duše má stále nejsilnější vysílací energii, signály (projevy jsou různé), které může zaznamenat i nevěřící člověk a to po dobu 9 dnů, 21 dnů, v některých případech může být déle. Postupně vše slábne, až utichne, proto v tomto období pozůstalí, když mají rádi, nebo jsou se zemřelým člověkem, zvířetem nějakým způsobem propojený, fixovaný, nemají něco mezi sebou vyřešeno, náhlá smrt, sebevražda, uspání, velká láska, atd.. Nejlépe je úkon provést v tomto období.

 

V některých případech duše zemřelých, které jste znali za života v lidech, zvířatech, je stále zde z nějakého důvodu a to připoutaná k majetku, k lidem, k vám, k místu, nebo má s vámi nevyřešené záležitosti, vztahy, mstí se, nebo děláte věci které se jí nelíbí a ona vás chrání, nebo vás chce upozornit před nemocí, nebo potřebuje pomoci a tím i vám, nebo…..

 

Také můžete mít ve vašich životech duše zemřelých, bloudící duše, které potřebují pomoc a vy jste je za jejich, svého života osobně nepoznali v jejich tělech, ale oni skrze vás potřebují pomoci a proto se vám z nějakého důvodu v různých podobách projevují, ruší, nebo se vám přestalo z nějakého důvodu dařit v nějaké oblasti vašeho života včetně zdravotního stavu, nebo jen máte pocit, že nejste sami, ač jste, atd. Projevy mohou být různé – skřípaní, loupání, čáry na stěnách, vypínání samovolně počítače, blikání světel v domácnosti, praskání nadměrně žárovek, mrazení na zádech, studené tělo, pocit, že nejste sami ač ano, že to nejste vy z ničeho nic, nebo …

 

Truchlení je jiná záležitost.

 

V romské tradici doba truchlení nesmí trvat déle než 12 měsíců.

 

Pravoslaví mají V křesťané tradici uctívat památku zesnulých po dobu 9 dnů od okamžiku úmrtí.

 

Česku se považuje  za smutek čtyři až šest týdnů.

 

Všechny duše zemřelých touží jít do světla k Hospodinu, protože až nastane jejich čas, aby se mohli znova narodit a plnit své poslání, ať je jakékoli.

 

 

Služba v některých případech může být i po telefonu.
 
Cena dohodou dle co budete požadovat.