Konstelace


 
 
Provádím za pomocí média, nebo na frekvenci jiného vnímání, nebo za pomoci Vyšší vůle Hospodina.  Může se stát, že souvislosti budou i z minulých životů a Vy do nich nahlédnete, které mohou ovlivňovat váš současný život.  
 

Konstelace magií je uspořádání, otevření, zprostředkování, nahlédnutí, uvědomění si, očištění, pochopení, pokora, LÁSKA, poznání pravdy, uvolnění emocí i ukázání cesty, jak z daného problému, jak situaci řešit, jak dosáhnout svého cíle, jak změnit danou situaci v které se nacházíte nekomfortně, atd., ale i přispívá k rozvoji Vaší vlastní osobnosti. Je to individuální záležitost, každý dostane co dostat má. Zázraky se dějí, , ale ne sami od sebe, tak hurá do toho, ať najdete proud spokojeného života.

 

  • KONSTELACE OSOBNÍ MAGIÍ za účasti jednoho klienta
  30 minut    0.000,- Kč
  60 minut    0.000,- Kč
120 minut    0.000,- Kč
 
Ceny dle náročnosti, ale klient bude dopředu o ceně srozuměn.

 

  • KONSTELACE VE SKUPINĚ MAGIÍ
Cena za postavení konstelace ve skupině po dohodě
2500,- Kč/osoba (cena za účast)
Pro firmy, nebo ucelené skupiny je cena dohodou
  • Konstelace skupinové, také rodinné, partnerské, podnikové, atd. je za účasti více osob (buď z jednotlivých osob, nebo skupin), kdy po magickém krátkém rituálu vám pomohou ukázat, pročistit, pochopit, otevřít, pocítit souvislosti jak z minulosti, přítomnosti, která bude mít vliv jak na přítomnost, tak i na budoucnost a tím si zlepšit vztahy, finance, zdraví, partnerství, práci, jak vyvést firmu z dluhů, zachránit si manželství, zlepšení výkon ve firmě, naučit se ve firmě komunikovat a to ze svého daného postavení, řešení sexuálního zneužívání a obtěžování, problémy s firmou, jak s rozvodem, atd.

  • Na konstelaci ve skupině je třeba se předem objednat emailem agakartarka@seznam.cz, nebo telefonicky 721 570 333 (na SMS nereaguji).