Aktuality


Vítám Vás milí vážení přátelé

V případě zájmu volejte 721 570 333. Děkuji Aga

 


tento seminář je pro jednotlivce

 

KDY  sobota 12.10.2024 

místo volné 2x 

téma:

  • Regrese - progrese pomoci magie
  • Očištění od prokletí a negativních vlivů
  • Exorcismus
  • Konstelace
  • Masáže s kolegou Aga za její přítomnosti 

Cílem je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. 
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga, náhradní lektor Monika 


Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven


Aromaterapie - bioléčebný proces magií                                                       

Vytvářím olejíčky pro Vás “na míru”. Každý je originál. Oleje jsou na přírodní bázi a každý z nich má svou specifickou vůni. Tato terapeutická metoda léčení využívá účinků esenciálních olejů ke kterým přidávám byliny a to pro zlepšení celkového zdraví jak těla, duše, mysli, včetně působení na meridiány - energetické dráhy, které proudí tělem. Nefunkční meridián může způsobit neplodnost, emoční nestabilitu či frigiditu, emoční labilitu, koktavost, psychické problémy, únavu atd. a tím narušit fyzickou i psychickou pohodu.


Aromaterapie bioléčebným procesem magií je vhodná i na oblast virů, bakterií a pomáhá při borelióze.  Blahodárný účinek olejů s bylinami může působit i na hormony a jiné chemické látky, které zprostředkovávají přenos informací v těle, mozku.

 

Přeji, aby pro Vás byly oleje s bylinami, vašimi pomocníky.

 

Službu můžete podstoupit osobně a k tomu lze přidat klidnou masáž, nebo můžete provádět v  soukromí vašeho domova.

 

Ceny dle objednané služby, ale klient bude dopředu o ní srozuměn.Služba -  RITUÁLY 

Rituálů máme mnoho a někdy jsou součástí naší existence i našeho každodenního života, děláme je vědomě, či nevědomě, automaticky a to příklad -  v podobě čištění pravidelně zubů, pití kávy, oblékání, cvičení atd.

 

Rituály magií připravuji pro danou záležitost. Pomůžou vás ochránit, posílit, atd.,  ale i změnit tok událostí, udělat změnu ve svém životě i u druhých, nebo si ověřit, že to funguje.

 

Rituál magií vám může být nápomocen k navrácení partnera, odvrácení rozvodu či rozchodu, zlepšení finanční stránky, nalezení práce, zlepšení zdravotního stavu včetně deprese, únavy, ochranou před jakoukoli temnotou včetně ,,energetických upírů - lidmi", pozvednutí firmy atd., ale i pro rozloučení se zemřelým člověkem či zvířecím miláčkem, někdy i s odvedením jejich duše do SVĚTLA.

 

Rituály magií jsou určeny pro všechny, ale ne všem se dostane toho co žádají, protože je konáno ve vyšší vibrační síle a jeli, bude-li to v rozporu s energií dobra, cíle, účelu a Bohem Hospodinem, nebude učiněno, konáno. Úspěch rituálu magií závisí také na samotném žadateli/žadatelích a to projevem vaší energie.

 

Klient - žadatel provedete rituál sám dle mého připraveného návodu, nebo můžete využít mou účast. 

 

Rituály magií jsou vyššího významu a praktikovali, věřili vně už naši předchůdci, které jim pomáhaly k dosažení cíle, nebo odstranění překážek, jako dnes, jen víra byla tehdy silnější.

 

Poradím i s amulety, zda jsou pro vás vhodné či nikoli a požehnám, očistím vám je.

 

Nic není nemožné jen, učiňte ten krok, začněte konat a tím měnit. Děkuji za důvěru Aga


Tři propojené trojúhelníky symbolizují: Tělo - materiální schránku (smrt). Duši – nemateriální schránku (nesmrtelnost). Prchlivost a Nekonečnost (nepřetržitý pohyb, koloběh).

Tři propojené trojúhelníky vyjadřují náboženskou triádu – svátá trojce: Bůh Otec (stvořitel světa), Syn Boží Ježíš Kristus (vykupitel světa), Duch Svatý (posvětitel světa). 

Tři propojené trojúhelníky znázorňují matku, otce, dítě, ale i životní cestu živé bytosti dětství, mládí, stáří. 

Tři propojené trojúhelníky znamenají také běh života a to narození, život, konec živé cesty. Tři trojúhelníky také ukazují propojenost těla s duší, hmotou a duchovnem.


Velikonoce jsou nejdůležitějším svátkem všech křesťanů, je to církevní svátek oslavující vzkříšení Ježíše Krista.


Vánoce a advent.

Adventní neděle jsou čtyři se čtyřmi svícemi. I když v současné době se svíčky rozmísťují po věnci libovolně, ale podle tradice by mělo být dodrženo čtvercové rozmístění, které znázorňují čtyři světové stran, čtyři živly Země, Vzduch, Oheň, Voda. Toto umístění svíček je vnímáno, jako Kristovo požehnání a symbolizujete uzavření kruhu, tedy adventu, příchodu Vánoc. Ale pozor, na štědrovečerní stůl už adventní věnec nepatří. Svíčky se zapalují jednotlivě každou neděli, však proti směru hodinových ručiček.

ŽELEZNÁ neděle svíce Proroků, která vzpomíná na proroky, jež předpověděli narození Ježíše Krista. Měla by mít podle římskokatolického zvyku fialovou barvu a reprezentuje ODPUŠTĚNÍ, POKÁNÍ. 

BRONZOVÁsvíce Betlémská, fialová barva a reprezentuje LÁSKU i Ježíškovy jesličky.

STŘÍBRNÁ - svíce Přátelství neboli Pastýřská, která vyjadřuje radost z toho, že postní období je téměř u konce.Ta jediná by měla mít růžovou barvu, vyjadřující NADĚJI upřenou k narození Ježíše Krista.

ZLATÁ - svíce Andělská, fialová barva a symbolizuje MÍR a POKOJ. Je nejblíže Štědrému dni.

PÁTÁ SVÍCE - JEŽÍŠ KRISTUS - Můžete se také setkat s adventním věncem, který má pátou svíčku. Tato svíčka se zapaluje na Štědrý den a symbolizuje KRISTA.    Aga 2020 

Člověk obdařený gnózí si uvědomuje něco, co mu vlastně připadá sice podivné, ale přitom důvěrně známé. Takovéto poznání přichází vždy náhle, jako oslnění bleskem, nebo jakoby někdo najednou stáhl s očí obvaz. Znamená to, že si uvědomíte božský pořádek, hlubokost Boha Hospodina, ale jak gnostikové věřili, také hlubokost Satanovu. Toto dualistické pojetí je pro gnózi typické a je typické i pro esoterismus.        


Krevní cévy, které se dělí na tepny, vlásečnice, žily(vény) fungují v našem těle jako rozvodné potrubí o které je potřeba se starat a to v každém věku dle dispozic člověka.

Samozřejmě s přibývajícím věkem, špatným životním stylem se jejich stav zhoršuje, ale můžete jim pomoci zůstat v kondici vyčištěním od usazenin a tím dosáhnout jejich lepší zprůchodnění.

Je několik způsobů, které můžete kombinovat, tak některé z nich.

Správná životospráva

Pohyb

Masáž lymfatického systému

Recept pro každého, který používali i naše prababičky:

  • 2x citrón žlutý – vymačkat, možnost i po umytí horkou vodou kůru nastrouhat
  • 10x stroužky česneku – oloupat a rozdrtit na kousíčky
  • litru vody - odstát jeden den

Smícháme vše dohromady s vodou, nalijte do sklenice a dáte do lednice a každé ráno si dáte dvě až tři polévkové lžíce na lačný žaludek, po 15 až 30 minutách můžete snídat, nebo něco sníst. Nebude-li vám to dělat problémy můžete si to dát před spaním ale tak, abyste naposledy jedly dvě hodiny, před použitím. Provádět 14 dnů a pak dle potřeby opakovat.

Přeji ať, je ve vašem těle provedena údržba a nadále Vám dobře sloužilo. Aga


Co je hřích?

Je toho hodně, tak některé z nich: sexuální nečistota, krádež, lež, pýcha, hněv, závist, obžerství, lenost, lakomost...

K žádnému hříchu vás nikdo nenutí, je to vaše ,,svobodná vůle“, proto za své činy, konání nesete plnou zodpovědnost, sobě a energii vesmírnému stvoření (Bohu). Hřích je taky jako vir, ale můžete se z něho vyléčit. Někdy je těžké hříchu vzdorovat vlastní silou. Bůh vám dává vždy šanci, nikoho nenutí, jen nabízí záchranu, pomoc, když vy sami dáte počátek v podobě energie a budete chtít to změnit. Nejlepší způsob je pokání související s vyznáním hříchu, nejlépe Hospodinu, že ve hříchu nechcete pokračovat. Požádat, poprosit o sílu o zvládnout to. Aga

 


Jaký mají lidé důvod, dávat se na duchovní cestu?

Někdy je to opravdu spíš obchod s Bohem, duchovními záležitostmi, pro manipulaci s druhými, spekulací, egoismem než čistý záměr. Budete meditovat, studovat a číst duchovní knihy, chodit po kurzech s duchovní tématikou, hledat. Ty mi Bože, mágu, čaroději, duchovní .... přiklepneš mi nějakého pěkného, dobrého, milého, hezkého, sexuálně nabitého, v práci dobře postaveného, reprezentativního, s dobrým platem a autem, pěkným svým bydlením, aby mě bezmezně miloval, naslouchal, poslouchal, bavil, nejlépe hodně hmotně bohatého, trochu té slávy se také hodí, když bude výhodná i pro mě. To může být i u opačného pohlaví a to muže. 

Ty Bože, mágu, vesmíre, čaroději, nebo duchovní .... přiklepněte, dejte, změňte nám co žádáme, co zrovna potřebujeme, změňte nám život, abychom nepocítili křivdy, bolest, nedostatek, žili v blahobytu atd., hlavně ať je to rychlé a bez práce, bez vlastního přičinění, protože ty přeci Bože, mágu, nebo duchovní….., máte takovou moc. Marnost nad marnost. Vždy záleží, jestli vítězí duše nebo ego. Ego chce zážitky, netrpělivost, žárlivost, nesvobodu, závist, závislosti, chamtivost, atd., většinou negativní vlastnosti. Duše to je práce na sobě, práce v Božím díle a pro Boží dílo. Ano je to někdy nelehké, ale každý dostává dle svých zásluh jak z minulých, tak z tohoto přítomného života, ale vždy je možnost ZMĚNY. Mág, nebo duchovní atd. mohou udělat zázrak, ale jen za předpokladu, s vaší vírou, pokorou, láskou, důvěrou, že vy sami to dovolíte a za přispění vaší energie i kam až to dovolí VYŠŠÍ VŮLE.

 


Ne máme být podobni Bohu Hospodinovi ve smyslu moci, ale ve smyslu mu máme být podobni v LÁSCE, tam ať to kvete.


Cokoli, co zasadíte do svého podvědomí a zaléváte to emocemi a tím, že se neustále k tomu vracíte, se jednoho dne stane skutečností. Nightingale