Aktuality

Aktuality


Vítám Vás milí vážení přátelé.

   V případě zájmu volejte 721 570 333. Děkuji AgaNabízím novou službu RITUÁLY a to i po telefonu.

 

Rituály jsou připravovány pro danou záležitost, jak pro ochranu, tak pro posílení, atd.. Provádím za mé osobní přítomnosti, nebo s mojí účastí na telefonu při samotném úkonu, nebo klient - žadatel, provedete rituál sám dle mnou připraveného návodu.

 

Rituálů máme mnoho a někdy jsou součástí naší existence i našeho každodenního života, děláme je vědomě, či nevědomě, automaticky a to příklad -  v podobě čištění pravidelně zubů, pití kávy, oblékání, cvičení atd.

 

Rituály magií jsou vyššího významu a praktikovali, věřili vně už naši předchůdci, které jim pomáhaly k dosažení cíle, nebo odstranění překážek, jako dnes, jen víra byla tehdy silnější.

 

Rituály magií jsou určeny pro všechny, ale ne všem se dostane toho co žádají, protože je konáno ve vyšší vibrační síle a jeli, bude-li to v rozporu s energií dobra, cíle, účelu a Bohem Hospodinem, nebude učiněno, konáno. Úspěch rituálu magií závisí také na samotném žadateli/žadatelích a to projevem vaší energie.  

 

Můžete těmi to praktikami učinit změnu ve svém životě, tak i v životě druhých, nebo si ověřit, že to funguje.

 

Rituál vám může pomoc k navrácení partnera, odvrácení rozvodu či rozchodu, zlepšení si finanční stránky, nalezení práce, vypořádání se s karmickými i osudovými zátěžemi, před lidmi kteří vám berou energii, k jakékoli ochraně, zlepšení zdravotního stavu včetně deprese, únavy, urovnání rodinných problémů, pozvednutí firmy, atd. a také v rozloučení s člověkem zemřelým i zvířecím miláčkem, někdy i s odvedením do světla.

 

Poradím i s amulety, zda jsou pro vás vhodné či nikoli. Děkuji za důvěru Aga

 

       Nic není nemožné jen, učiňte ten krok, začněte konat a tím měnit.
 


tento seminář je pro jednotlivce

 

KDY  neděle 18.9.2022 

místo volné 2x 

téma:

  • Regrese - progrese pomoci magie
  • Partnerské, rodinné, dětské vazby atd.
  • Očištění od prokletí a negativních vlivů
  • Exorcismus
  • Konstelace

Cílem je i odpuštění, láska, víra, pokora, modlitba.

 

Kde: Místo konání je na území Praha 1, přesné určení místa s adresou a popisem, vám bude sděleno v potvrzené přihlášce. Případě změny místa pořádané ,,akce" budete včas upozorněni. 
 

Pořadatel: Advcoms s.r.o., IČO: 03864049

Lektoři: Aga 


Cena: dle času s klientem, ale klient bude předběžně o ceně spraven


Velikonoce jsou nejdůležitějším svátkem všech křesťanů, je to církevní svátek oslavující vzkříšení Ježíše Krista.


Vánoce a advent.

Adventní neděle jsou čtyři se čtyřmi svícemi. I když v současné době se svíčky rozmísťují po věnci libovolně, ale podle tradice by mělo být dodrženo čtvercové rozmístění, které znázorňují čtyři světové stran, čtyři živly Země, Vzduch, Oheň, Voda. Toto umístění svíček je vnímáno, jako Kristovo požehnání a symbolizujete uzavření kruhu, tedy adventu, příchodu Vánoc. Ale pozor, na štědrovečerní stůl už adventní věnec nepatří. Svíčky se zapalují jednotlivě každou neděli, však proti směru hodinových ručiček.

ŽELEZNÁ neděle svíce Proroků, která vzpomíná na proroky, jež předpověděli narození Ježíše Krista. Měla by mít podle římskokatolického zvyku fialovou barvu a reprezentuje ODPUŠTĚNÍ, POKÁNÍ. 

BRONZOVÁsvíce Betlémská, fialová barva a reprezentuje LÁSKU i Ježíškovy jesličky.

STŘÍBRNÁ - svíce Přátelství neboli Pastýřská, která vyjadřuje radost z toho, že postní období je téměř u konce.Ta jediná by měla mít růžovou barvu, vyjadřující NADĚJI upřenou k narození Ježíše Krista.

ZLATÁ - svíce Andělská, fialová barva a symbolizuje MÍR a POKOJ. Je nejblíže Štědrému dni.

PÁTÁ SVÍCE - JEŽÍŠ KRISTUS - Můžete se také setkat s adventním věncem, který má pátou svíčku. Tato svíčka se zapaluje na Štědrý den a symbolizuje KRISTA.    Aga 2020


Myšlenky vám určují frekvenci pocitů a ty Vám okamžitě sdělí zpětnou vazbou na jaké jste frekvenci.

Když se cítíte mizerně, tehdy jste na frekvenci, kterou přitahujete víc špatných věcí.

Když se cítíte dobře, tehdy jste na frekvenci, kdy mocně k sobě přitahujete víc dobra.


 

Člověk obdařený gnózí si uvědomuje něco, co mu vlastně připadá sice podivné, ale přitom důvěrně známé. Takovéto poznání přichází vždy náhle, jako oslnění bleskem, nebo jakoby někdo najednou stáhl s očí obvaz. Znamená to, že si uvědomíte božský pořádek, hlubokost Boha Hospodina, ale jak gnostikové věřili, také hlubokost Satanovu. Toto dualistické pojetí je pro gnózi typické a je typické i pro esoterismus.        


 

KDY po dohodě 

 

Jóga pro lidi s rakovinou
 

 je určena hlavně pro lidi s jakýmkoli onkologickým onemocněním, ale účastnit se může každý, kdo má chuť něco pro sebe udělat, neuškodí i zdravému člověku, nebo i jako doprovod.
 


Z čeho je složen člověk? 

Člověk je složen ze tří částí. Těla, jako materiální schránku. Duše nemateriální bytost. Bohem. Pouto jako pojítko mezi tělem a duší, hmotou a duchovnem, životem a smrtí, Bohem a nesmrtelností. Aga 


Krevní cévy, které se dělí na tepny, vlásečnice, žily(vény) fungují v našem těle jako rozvodné potrubí o které je potřeba se starat a to v každém věku dle dispozic člověka.

Samozřejmě s přibývajícím věkem, špatným životním stylem se jejich stav zhoršuje, ale můžete jim pomoci zůstat v kondici vyčištěním od usazenin a tím dosáhnout jejich lepší zprůchodnění.

Je několik způsobů, které můžete kombinovat, tak některé z nich.

Správná životospráva

Pohyb

Masáž lymfatického systému

Recept pro každého, který používali i naše prababičky:

  • 2x citrón žlutý – vymačkat, možnost i po umytí horkou vodou kůru nastrouhat
  • 10x stroužky česneku – oloupat a rozdrtit na kousíčky
  • litru vody - odstát jeden den

Smícháme vše dohromady s vodou, nalijte do sklenice a dáte do lednice a každé ráno si dáte dvě až tři polévkové lžíce na lačný žaludek, po 15 až 30 minutách můžete snídat, nebo něco sníst. Nebude-li vám to dělat problémy můžete si to dát před spaním ale tak, abyste naposledy jedly dvě hodiny, před použitím. Provádět 14 dnů a pak dle potřeby opakovat.

Přeji ať, je ve vašem těle provedena údržba a nadále Vám dobře sloužilo. Aga

 


Co je hřích?

Je toho hodně, tak některé z nich: sexuální nečistota, krádež, lež, pýcha, hněv, závist, obžerství, lenost, lakomost...

K žádnému hříchu vás nikdo nenutí, je to vaše ,,svobodná vůle“, proto za své činy, konání nesete plnou zodpovědnost, sobě a energii vesmírnému stvoření (Bohu). Hřích je taky jako vir, ale můžete se z něho vyléčit. Někdy je těžké hříchu vzdorovat vlastní silou. Bůh vám dává vždy šanci, nikoho nenutí, jen nabízí záchranu, pomoc, když vy sami dáte počátek v podobě energie a budete chtít to změnit. Nejlepší způsob je pokání související s vyznáním hříchu, nejlépe Hospodinu, že ve hříchu nechcete pokračovat. Požádat, poprosit o sílu o zvládnout to. Aga

 


Jaký mají lidé důvod, dávat se na duchovní cestu?

Někdy je to opravdu spíš obchod s Bohem, duchovními záležitostmi, pro manipulaci s druhými, spekulací, egoismem než čistý záměr. Budete meditovat, studovat a číst duchovní knihy, chodit po kurzech s duchovní tématikou, hledat. Ty mi Bože, mágu, čaroději, duchovní .... přiklepneš mi nějakého pěkného, dobrého, milého, hezkého, sexuálně nabitého, v práci dobře postaveného, reprezentativního, s dobrým platem a autem, pěkným svým bydlením, aby mě bezmezně miloval, naslouchal, poslouchal, bavil, nejlépe hodně hmotně bohatého, trochu té slávy se také hodí, když bude výhodná i pro mě. To může být i u opačného pohlaví a to muže. 

Ty Bože, mágu, vesmíre, čaroději, nebo duchovní .... přiklepněte, dejte, změňte nám co žádáme, co zrovna potřebujeme, změňte nám život, abychom nepocítili křivdy, bolest, nedostatek, žili v blahobytu atd., hlavně ať je to rychlé a bez práce, bez vlastního přičinění, protože ty přeci Bože, mágu, nebo duchovní….., máte takovou moc. Marnost nad marnost. Vždy záleží, jestli vítězí duše nebo ego. Ego chce zážitky, netrpělivost, žárlivost, nesvobodu, závist, závislosti, chamtivost, atd., většinou negativní vlastnosti. Duše to je práce na sobě, práce v Božím díle a pro Boží dílo. Ano je to někdy nelehké, ale každý dostává dle svých zásluh jak z minulých, tak z tohoto přítomného života, ale vždy je možnost ZMĚNY. Mág, nebo duchovní atd. mohou udělat zázrak, ale jen za předpokladu, s vaší vírou, pokorou, láskou, důvěrou, že vy sami to dovolíte a za přispění vaší energie i kam až to dovolí VYŠŠÍ VŮLE.

 


Ne máme být podobni Bohu Hospodinovi ve smyslu moci, ale ve smyslu mu máme být podobni v LÁSCE, tam ať to kvete.


Cokoli, co zasadíte do svého podvědomí a zaléváte to emocemi a tím, že se neustále k tomu vracíte, se jednoho dne stane skutečností. Nightingale